Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Higyan szerezzek meg egy fiut?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higyan szerezzek meg egy fiut?

Figyelt kérdés
Higyan erjem el ,hogy kezdemenyezzen es legyen koztunk valami?
jún. 16. 18:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk többsége ugyanígy fél a visszautasítástól! Persze vannak nagyarcú, önbizalomtól túltengő alakok is. De a többség nem olyan. Szóval biztasd, próbálj minél közelebb kerülni hozzá, hogy legyen bátorsága kezdeményezni!
jún. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne rögtön leszel a barátom? típusú közeledést válassz, csak keresd a társaságát, beszélgessetek. Aztán hátha az egyikőtök összeszedi a bátorságát a következő lépéshez. (Lehet ő ugyanúgy fél, mint te)
jún. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbben tartanak a kudarctól, a kellemetlenségtől (igen, a fiúk is). Nyilván vannak olyanok, akik ezt lazán veszik, és nem kerülnek a padlóra, ha lepattintják őket, de sokakat visszatart a pofáraesés gondolata. Próbálj beszélgetni vele, kérhetsz segítséget is tőle, finoman meg is érintheted, de akár el is mondhatod neki kezdetnek, hogy kedveled, szimpatikusnak tartod stb. Lehet, hogy csak ennyi kell neki, és lépni fog, de ha nem (viszont ő is azt mondja, hogy kedvel téged stb.), akkor felvethetsz neki egy találkozást.
jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
És ha ő is fél? Akkor hiába küldesz neki jeleket, nem fog bepróbálkozni.
jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Eddig egyszer talalkoztunk, akkor sokaf beszelgettunk, nevettunk, tenyleg egy hullamhosszon voltunk, de siman lehet ,hogy o is fel, vagy egyszetuen csak nem tetszem neki
jún. 17. 07:05
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az egy hullámhosszt annyiszor hallottam már és minden 100-ből 99 esetben befürdik ez az érv.

Ha csak ennyi az apropó, akkor ez nem áll biztos lábakon.

Szerintem egyelőre csak megismerni kéne egymást, hogy mennyire is azonos az a sinus-görbe.

jún. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha még ennyit sem tudsz lány létedre, akkor inkább sehogy.
jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem írtad milyen a jelenlegi viszonyotok, mennyire ismeritek egymást, mennyit beszéltek stb. Szerintem először ismeretséget kell kötni, kontaktot kialakítani, beszélgetni. Kvázi haverkodni, de azért azt úgy, hogy te finoman érezteted, hogy tetszik, de nyilván nem rontasz ajtóstul a házba. Sokkal szívesebben tölt majd veled időt, ha kedvel, ha jó társaság vagy. De az is fontos, hogy ne csak haverként viselkedj vele, hanem tényleg éreztesd, hogy neked tetszik. Enyhe flört, mosolygás, szemezés. Ha külsőre tetszel neki és kedvel, akkor hidd el már ő fog direktbe kezdeményezni.


Indirekte meg tkp. te teszed, de ha esetleg nem lenne rá vevő, még mindig mondhatod, hogy te csak barátkozol.

jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!