Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan szerezzek barátnőket?

Hogyan szerezzek barátnőket?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés így picit furán hangzik,de tényleg nehezebb mint ahogy kinéz.

Másoknak magától jönnek barátok/barátnők, nekem meg valahogy nem igazán megy a barátkozás.


Gyerekkori barátok sincsenek ,mivel kiskoromban többnyire kiközösítettek.Vagy nagyon külön mentek az útjaink.

Mostanában hiányzik,hogy legyek egy barátnőm akivel tudok pletyizni, bulizni , dumálni, de valahogy nem tudom hol keressem..

Állandóan dolgozok,vagy otthon vagyok, és kb semmi társaság..

Érdekelne hogy ki hogyan vagy hol ismerte meg a legjobb barátnőjét / barátját 🥰.


2023. nov. 21. 21:25
 1/2 anonim válasza:
Neten ismertem meg, egy játékban. Kb semmi se passzolt azon dolgok közül ami alapján az emberek jelentős része egyből szűr, mégis jól megvagyunk.
2023. nov. 21. 23:25
 2/2 anonim válasza:

Játékokat tudok ajánlani, amikkel magyarok játszanak vagy magyar közösséget találni.

Nekem külföldi barátaim vannak és hiába netesek, nagyon jó barátok.

A játékokat és anime csoportokat tudom ajánlani, vagy mivel bulizni akarsz és nem épp a " weirdo " féle vagy, ahogy az animésekre, gamer-ekre mondják, akkor eseményeket keress a lakhelyed környékén meg buliban ismerkedj.

Bár tapasztalat, akik Nekem bulis haverok voltak az egy se volt lojális, Nekem gamer és otaku barátaim vannak, meg könyvmolyok.

Nem vagyok sztereotípikus, de sok bulis " barátom " volt, és ott nem igen nagy a megbízhatóság, hogy Ők nem fognak ki pletykálni, bár Én sose pletykáltam ki senkit alapból sem, ha valaki nem tetszik straight face meg mondom.

De ezek saját tapasztalatok.

2023. nov. 22. 02:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!