Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Arcszőrzet bejön 18 éves srácon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arcszőrzet bejön 18 éves srácon?

Figyelt kérdés
Nem nagy szakáll, borosta vagy annál kicsit hosszabb.

2021. aug. 31. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ milyen az egész test. A lányok nem testrészekhez vonzódnak, hanem egészében nézik a férfit. Egy borosta nem tesz senkit vonzóbbá, aki alapból nem vonzó.
2021. aug. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
A személye és az összkép a fontos, egy arcszőrzetbe nem lehet beleszeretni.
2021. aug. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 Nem is így értem, nem kifejezetten ezzel akarok vonzó lenni. Csak van akinek mindenáron a csupasz tetszik, mindentől függetlenül. Az érdekel, hogy egy ennyi idős srácon, (tegyük fel alapból bejön), tetszik-e ha mellé borostás vagy inkább ne legyen.
2021. aug. 31. 15:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 Mit tudsz leszűrni ezekből a válaszokból? Minden lány egyedi, a jövőbeli barátnőd is az lesz. Nekem pl. nem jön be, de lehet neki tetszeni fog, azaz semmivel sem jutottál előbbre, pedig konkrétan válaszoltam.
2021. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A sima arc tetszik.
2021. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem talán bejön.
2021. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Undorito
2021. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek borzalmas, pelyhes és foltokban nő vagy olyan, mintha álszakállat ragasztott volna, másnak meg jól áll. Mindegy, milyen idős.
2021. szept. 1. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ReGina... ***** válasza:
100%

Nekem bejön maga az arc szőrzet.

És a hosszabb szakáll is, bármilyen életkorban.

2021. szept. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!