Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 18 éves srácnak ne legyen...

18 éves srácnak ne legyen szakálla? Jól tud egyáltalán állni?

Figyelt kérdés

Növesztem a szakállamat, de anyám folyamatosan azzal traktál, hogy csúnya, nem szép, tizennyolc éves gyereknek még ne legyen szakálla. Azt mondja, hogy nagyon öregít.

Sokan gúnyolnak engem az arcszőrzetem miatt, főleg osztálytársak, de valahogy azt nem tudom komolyan venni. Mostanság nem divat (főleg a korosztályomban) az arcszőrzet - és úgy veszem észre, hogy manapság(szintén a korosztályomnál) a lányoknak is inkább a borotvált arc jön be. Bár voltak ellenpéldák, nem sok. Barátnőmnek tetszik, nekem is tetszik a szakáll, de lehet, hogy túl fiatal vagyok még hozzá? Persze, tudom, ha nekem tetszik, akkor ne foglalkozzak mások véleményével, csakhogy nevetség tárgya azért nem akarok lenni.


Mi a véleményetek? Főleg lány / nők véleménye érdekel!



2014. júl. 30. 10:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen, ha illik a pasihoz akkor a kisebb kecskeszakáll bejön, de pl a borostás pasikat imádom.

20L

2014. júl. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek jól áll a szakáll ilyen korban is, bár tény hogy nem sokaknak. Én is inkább a borostát szeretem! :)
2014. júl. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Maradjak inkább a borostánál egyenlőre?
2014. júl. 30. 11:07
 4/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha neked és a barátnődnek is tetszik akkor ne változtass azon ami most van, az a lényeg, hogy nektek bejön és kész, külső szemlélőként max annyit tudok mondani, hogy felüdülés a szememnek ha nem egy csupasz képű pasi jön velem szemben.
2014. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a te véleményed is! :)
2014. júl. 30. 11:13
 6/17 A kérdező kommentje:
Csak gyakran hallom azt a véleményt is, hogy szakáll az igénytelen férfiaknak van.. Ez sok szempontból rossz, de főleg azért tud rosszul esni, ha rosszul esik, mert én ápolom is, meg kell is.
2014. júl. 30. 11:21
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is inkább a borosta vagy a kisebb kecskeszakáll tetszik, de végül is a lényeg, hogy neked tetsszen :D
2014. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Csajok! Valahogy adjatok mar tuttukra a sok ugyefogyott babapopsi mindennap borotvalkozo bajgunaroknak, hogy ne strapaljak magukat mert ez mar nem nyero!
2014. júl. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A férjemnek is olyan 17-18 éves kora óta van szakálla. Olyan, hogy a pajeszától egy vékony csíkban halad az álla felé, ahol körszakállban végződik, ilyesmi, csak vékonyabb az a csík az arcélén:

[link]

Neki érettségin a tanárok szóltak be, hogy "Zolikám, igazán megborotválkozhattál volna." Mire megmutatta a nyakát, meg az arcát, ahol leszedte, hogy "De tanárnő, megborotválkoztam" :D


Ha Neked és a barátnődnek tetszik, akkor miért érdekelnek a babapopsi-pofikájúak véleménye? Az arcszőrzet karakteressé teszi a férfiarcot, lehet, hogy öregít (az Embert is sokszor nézik 35 körülinek, pedig 27 éves), de férfias.

Anyukád meg majd megszokja, szerintem neki csak furcsa, hogy máris megnőttél :)


Nem vagy túl fiatal hozzá. Volt osztálytársam, akinek már 10.-ben arcszőrzete volt. Senki nem csúfolta, nem is értem, milyenek ezek a mai tizenévesek, pedig nem vagyok egy vénlány :D


24L

2014. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

nem vagy vénlány, ez tény :) a férjednek akkor nagyon király szakálla van. a mai tizenévesekről meg annyit tudok mondani, hogy lehet az is, hogy csak én kerültem rossz közegbe. :)


köszönöm, hogy írtál!

2014. júl. 30. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!