Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18 éves fiú vagyok. Van...

18 éves fiú vagyok. Van lehetőségem a teljes arcszőrzetem kiirtására? Ha igen mik a lehetőségeim? Olyan 100. 000 ret tudnék rákölteni.

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek! és nem érdekel aki le akar róla beszélni, megvan rá az okom. ha ez a célod, akkor bocsi, de inkább menny el!

2012. jan. 22. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
engem érdekelne hogy miért van szükséged erre a műveletre! :) Am nem tudok a kérdésedre válaszolni..bocsi
2012. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
érzékeny a bőröm, és kevés, de vastag szőrszálaim nőnek. a borotva sorra tönkreteszi a bőrömet, villanyborotvával pedig nem tudom elérni azt amit szeretnék. a simaságot. nincs komoly arcszőrzetem istennek hála, viszont minden borotválkozás után, (legjobb borotvám van, 2000 2 penge bele) kisebesedik a bőröm. elegem lett a folyamatos fájdalomból, szenvedésből, ami a borotválkozásom során, és után lép fel. az édesanyám támogat benne....
2012. jan. 22. 15:00
 3/12 anonim ***** válasza:

Mivel felnőtt ember vagy,van rá lehetőséged.Vannak helyek ahol lézeres szőrtelenítést végeznek.Hogy mennyibe kerül,és mennyire végleges azt nem tudom.Annak neked kell utána járnod.

itt egy link..de ha használod a google-t akkor találsz egymillió oldalt ebben a témában.

[link]

2012. jan. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A végleges szőrtelenítés (villanófény, lézer vagy mi a bánat) ritkítja a szőrzetet. Teljesen nem tünteti el, csak hosszú idő alatt, de azzal van esélyed rá, hogy érdemben csökkentsd az arcszőrzetedet.
2012. jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
és semmi más nincs ami eltüntetné teljesen?
2012. jan. 22. 15:07
 6/12 anonim ***** válasza:
A lézeres kezeléssel el lehet tüntetni, de nem azonnal és nem teljesen véglegesen, a szőr növése kicsit lassabb lesz és ehhez legalább 4-5 kezelésre van szükség hogy látható eredménye legyen a dolognak.
2012. jan. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni akarok... Én is villanyborotvát használok(3 körkéses Philips) és teljesen sima borotválkozás után a bőröm. Te milyennel próbáltad?
2012. jan. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el, ott vannak az árak is:

[link]

2012. jan. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
74% köszönöm. nah itt írják hogy ez tartós eredményt tud nyújtani, mert ez orvosi lézer, nem villanófényes csoda. ez jól hangzik. köszi. sztem megkeresem őket. Dunakeszi mennyire van pesttől?
2012. jan. 22. 15:16
 10/12 anonim ***** válasza:

Északra, 10km. Nincs mit:)

[link]

2012. jan. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!