Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18 éves fiú vagyok. Van...

18 éves fiú vagyok. Van lehetőségem a teljes arcszőrzetem kiirtására? Ha igen mik a lehetőségeim? Olyan 100. 000 ret tudnék rákölteni.

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek! és nem érdekel aki le akar róla beszélni, megvan rá az okom. ha ez a célod, akkor bocsi, de inkább menny el!

2012. jan. 22. 14:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha a legerősebb fanszőrzetet is ki lehet írtani végleg akkor az arcszőrzet sem lehet gond.

A villanófényes szőrtelenítés esetében 5-6 kezelésre van szükség hogy az összes szőrtüsző elhaljon, de 7-8 év alatt valamennyi képes regenerálódni szóval néha ismételni kell de ez koránt sem akkora gond mint a mindennapi irritált arcbőr problémája.

Nem vagyok biztos benne hogy 100.000 betakarná, bár ki tudja. Biztos furán néznek májd rád a szalonban mert nem igen hallottam még olyanról hogy valaki a teljes arcszőrzetét el akarta volna távolíttatni de ha fizetsz nekik akkor nem fognak elküldeni a francba mert abból élnek. Max többször is megkérdezik majd hogy biztosan ezt akarod-e. Van aki széttetováltatja az egész testét, beleértve az arcát is. Ez azért mégsem olyan durva beavatkozás.

2012. jan. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Sajnos nekem a lézerrel sincsenek jó tapasztalataim. Némileg gyengít, de semmiképp se higgy annak, aki véglegesnek hirdeti.


Az egyetlen tényleg végleges megoldás az elektromos epilálás. Sokan tévesen elektrolízisnek nevezik. Ekkor egy nagyon pici tűt bevezetnek a szőrtüszőbe (ez nem fáj), majd áram segítségével kiégetik (na ez már igen). Viszont tényleg végleges. Olvass nyugodtan utána, de ne lézerklinikák önreklámjainak.

2012. jan. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!