Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem néznek meg a lányok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem néznek meg a lányok? ( nem tudom,hogy jó helyre írom a kérdést...szal bocsesz 😅)

Figyelt kérdés

Bárhol vagyok egy lány sem néz meg!itt gondolok különböző üzletekre vagy az éppen utcára


Probálgatok szemezgetni lányokal persze illedelmesen és kulturáltan csak olyannyira nézem, hogy ne legyen neki kínos de ezt nem viszonozák


Tudom,hogy sített mindenki volt olyan is hogy majdnem lekéstem a buszt de ha észre vennék egy számomra vonzó lányt akkor azzért rászegezném a szememet...


Pedig annyira nem vagyok egy visszataszító jelenség mert jól öltözködőm divatosan és álegánsan utubitt nem viszem túlzásba


Ápolt vagyok mindig borotválkozók és oda figyelek a hajamra nem áll szét hanem jól bevan fésülve

És amit kihagytam nem vagyok se sovány se duci pont jó test alkatom van! Még az arcom sem olyan szörnyű jó nem vagyok a legjobb képű fiú de azért nem is olyan csúnya

Még a test tartásom is jó kertem több is mérősömet hogy szóljanak rám ha rossz és nem szóltak.. mi lehet velem baj?

ha egy lány nem szemezik velem úgy nem is tudom leszólítani mert nem adta meg jeleket és ez által nem talál vonzónak



2021. márc. 18. 20:14
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök neki 🙂

Hogy meg néztek de legalább oda menntél hozzájuk?

2021. márc. 19. 21:38
 32/32 A kérdező kommentje:

Engem nem neznek meg..

De mióta kirtam ezt a kérdést nem nagyon tud érdekelni..mert ha nem néznek meg akkor nem néznek meg ennyi..ezen nem tudok változtatni max edzésel de az zárva van de nem azért kezdenék el edzeni ,hogy a csajok megnézzenek hanem magam

miat!

2021. márc. 19. 21:44
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!