Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem néznek meg a lányok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem néznek meg a lányok? ( nem tudom,hogy jó helyre írom a kérdést...szal bocsesz 😅)

Figyelt kérdés

Bárhol vagyok egy lány sem néz meg!itt gondolok különböző üzletekre vagy az éppen utcára


Probálgatok szemezgetni lányokal persze illedelmesen és kulturáltan csak olyannyira nézem, hogy ne legyen neki kínos de ezt nem viszonozák


Tudom,hogy sített mindenki volt olyan is hogy majdnem lekéstem a buszt de ha észre vennék egy számomra vonzó lányt akkor azzért rászegezném a szememet...


Pedig annyira nem vagyok egy visszataszító jelenség mert jól öltözködőm divatosan és álegánsan utubitt nem viszem túlzásba


Ápolt vagyok mindig borotválkozók és oda figyelek a hajamra nem áll szét hanem jól bevan fésülve

És amit kihagytam nem vagyok se sovány se duci pont jó test alkatom van! Még az arcom sem olyan szörnyű jó nem vagyok a legjobb képű fiú de azért nem is olyan csúnya

Még a test tartásom is jó kertem több is mérősömet hogy szóljanak rám ha rossz és nem szóltak.. mi lehet velem baj?

ha egy lány nem szemezik velem úgy nem is tudom leszólítani mert nem adta meg jeleket és ez által nem talál vonzónak



2021. márc. 18. 20:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagy annyira vonzó mint hiszed.
2021. márc. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a kisugárzásod nem olyan, hogy felkeltse a lányok érdeklődését, vagy csak egyszerűen foglaltak és/vagy nem jössz be nekik.

Amúgy nem kell eröltetni a szemkontaktust, mert lehet ezért kerülik azt veled, mert nyomulósnak ítélnek meg. Anélkül is leszólíthatsz lányokat, nem kötelező szemezni velük előtte.

2021. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Ez tudom egy kicsit ön sajnáltat na jó az is egy kicsit😆


De csak érdekel még is a lányok mit gondolnak erről

2021. márc. 18. 20:28
 4/32 anonim válasza:
74%
az arc a baj
2021. márc. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
50%
Igen az arc, amig jóképű voltam nem tudtam lányokat levakarni de idősebb koromban 25+ már átlagos csak, így észre sem vesznek annyira mint előtte
2021. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Írtam,hogy nem tolakodóan szemmezek velük csak pár másodpercig kb


És nem írtam le,hogy vonzó vagyok! Csak leírtam, hogy milyen ruhákba járok meg milyen a haaj stílusom ennyi meg az arcom -tökre átlagos vágy is se nem szép se nem helyes!

2021. márc. 18. 20:31
 7/32 A kérdező kommentje:
5os: értem sajnálom.. de én még csak 17 éves vagyok
2021. márc. 18. 20:32
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül az arc miatt van. Ha ápolt vagy és van egy erős kisugárzásod, magabiztos vagy (ezt a csajok hamar kiszúrják) akkor nem számít, hogy nem vagy egy Brad Pityu fénykorában.
2021. márc. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
De nekem nem rossz a kisugarzasom..mert elfogatam magam és ezt a kérdést meg másnak nem tenném fell
2021. márc. 18. 20:34
 10/32 anonim ***** válasza:
68%

Ugyanolyan átlagos vagy mint én, nem kell ezt túl ragozni, ez van.

Lehet menni gyúrni, úszni stb. 17 éves vagy még bőven lehet fejleszteni magad fizikálisan

2021. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!