Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem néznek meg a lányok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem néznek meg a lányok? ( nem tudom,hogy jó helyre írom a kérdést...szal bocsesz 😅)

Figyelt kérdés

Bárhol vagyok egy lány sem néz meg!itt gondolok különböző üzletekre vagy az éppen utcára


Probálgatok szemezgetni lányokal persze illedelmesen és kulturáltan csak olyannyira nézem, hogy ne legyen neki kínos de ezt nem viszonozák


Tudom,hogy sített mindenki volt olyan is hogy majdnem lekéstem a buszt de ha észre vennék egy számomra vonzó lányt akkor azzért rászegezném a szememet...


Pedig annyira nem vagyok egy visszataszító jelenség mert jól öltözködőm divatosan és álegánsan utubitt nem viszem túlzásba


Ápolt vagyok mindig borotválkozók és oda figyelek a hajamra nem áll szét hanem jól bevan fésülve

És amit kihagytam nem vagyok se sovány se duci pont jó test alkatom van! Még az arcom sem olyan szörnyű jó nem vagyok a legjobb képű fiú de azért nem is olyan csúnya

Még a test tartásom is jó kertem több is mérősömet hogy szóljanak rám ha rossz és nem szóltak.. mi lehet velem baj?

ha egy lány nem szemezik velem úgy nem is tudom leszólítani mert nem adta meg jeleket és ez által nem talál vonzónak



2021. márc. 18. 20:14
1 2 3 4
 21/32 oneswfanboy ***** válasza:
Nekem is küldhetsz privátban persze ha szeretnél... 12-es és 15 ös válaszoló voltam. Pasi szemmel mondok véleményt persze
2021. márc. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Ha meg valakinek kell írjon


21es elküldtem

2021. márc. 18. 23:34
 23/32 oneswfanboy ***** válasza:
21-es vagyok, Ahogy látom neked is baba arcod van. Mondjuk nekem is 27 évesen. Aranyos arcod van, nem karakteres, de nem vagy csúnya. Olyan csajt kéne találni akinek az ilyen jön be. Sok csaj a keményebb, durvább karakteres arcú pasikat szeretik (nekik ez a rossz fiús ez a bejövős) az arcon nem lehet változtatni, csak azt a csajt kell megtalálni akinek bejössz ilyen arccal. Annyi még amit megfigyeltem, és csak jó tanácsként írom,hogy a szemöldököd sűrű nagyon (fejed kicsi így ez jobban látszik,ezt vékonyítani kéne, hogy hosszabbnak tűnjön. A hajad az egyenes ahogy látom, neked ez jól áll ez az egyenes haj.
2021. márc. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Hát köszi de épp ez nehez hogy sok csajnak nem jonn be a baba arc na mind1 majd 40 évesen aratni fogok a csajoknál a baba arc miat 😎
2021. márc. 19. 00:10
 25/32 anonim ***** válasza:
Mert valszeg nem vagy olyan érdekes. Én amikor üzletekben, boltokban mászkálok, teszem a mindennapi dolgaimat kb csak olyanra figyekek del aki vagy nagyon jól néz ki, vagy nagyon extrémen öltözik.
2021. márc. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Pedig próbálom kohózni magamból a 100% mind ruházkodásilag és ugyan ez van a haj stílussal is.. és próbálok mindig pozitív kisugárzását is árasztani magamból
2021. márc. 19. 00:52
 27/32 anonim ***** válasza:
Ha gondolod nekem is jöhet:D
2021. márc. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nem kell szemöldök szedés, 10/6
2021. márc. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Ha meg valaki akkar képet küldök de ha lehet akkor privátba küldjetek a választ
2021. márc. 19. 20:39
 30/32 anonim ***** válasza:

Nem tudom tesó, de én még amikor jártam zenesuliba(januárban) több (idősebb) lány is megnézett, pedig csak 16 vagyok!!

Lehet a bőrdzseki,maszk, meg az 1.78-as magasságom dob az életkoromon egy kicsit, na de ennyit!:D

2021. márc. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!