Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem néznek meg a lányok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem néznek meg a lányok? ( nem tudom,hogy jó helyre írom a kérdést...szal bocsesz 😅)

Figyelt kérdés

Bárhol vagyok egy lány sem néz meg!itt gondolok különböző üzletekre vagy az éppen utcára


Probálgatok szemezgetni lányokal persze illedelmesen és kulturáltan csak olyannyira nézem, hogy ne legyen neki kínos de ezt nem viszonozák


Tudom,hogy sített mindenki volt olyan is hogy majdnem lekéstem a buszt de ha észre vennék egy számomra vonzó lányt akkor azzért rászegezném a szememet...


Pedig annyira nem vagyok egy visszataszító jelenség mert jól öltözködőm divatosan és álegánsan utubitt nem viszem túlzásba


Ápolt vagyok mindig borotválkozók és oda figyelek a hajamra nem áll szét hanem jól bevan fésülve

És amit kihagytam nem vagyok se sovány se duci pont jó test alkatom van! Még az arcom sem olyan szörnyű jó nem vagyok a legjobb képű fiú de azért nem is olyan csúnya

Még a test tartásom is jó kertem több is mérősömet hogy szóljanak rám ha rossz és nem szóltak.. mi lehet velem baj?

ha egy lány nem szemezik velem úgy nem is tudom leszólítani mert nem adta meg jeleket és ez által nem talál vonzónak



2021. márc. 18. 20:14
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Elkezdtem edzeni egyenlőre saját testulyal meg othon is boxolok van zsákunk
2021. márc. 18. 20:54
 12/32 oneswfanboy ***** válasza:
Az a baj, hogy sok csajnak ma már átlagos egy pali vmiért.... Olyan megfelelési kényszerrel kell szembenézni minden pasinak, hogy az valami hihetetlen..... Az jó ha ha edzel, az sosem árt, de a középutat kell megtalálni. Engem megszokott nézni, pár csaj élőben ( magabiztos vagyok amúgy, van egy fajta leszarom stílusom is mellé) meg azt sose tudni, hogy melyik csajnak akadsz meg vmiért a szemében úgymond, valamit lát benned amit egy másik pasiban nem. Én is átlagosnak gondolom magam kinézetileg, vagyis nem vagyok egy hű de nagy valami, de sok csaj mondta már hogy helyes vagyok (baba arcom van)... Sokan mondták már hogy szép szemem (sötétbarna már már fekete) van meg tetszett nekik a hosszú sűrű fekete szempilláim :D Göndör barna hajam is tetszett már sokaknak. Amúgy meg vannak hátrányaim bőven, alacsony vagyok (173-174 cm között vagyok) szóval a legtöbb csajnak ez egy hónaljcirkáló méret sokan nem vesznek észre így, de ez van. Testre meg szálkás vékony vagyok, azért látszik, hogy sportoltam, meg a méretemhez képest arányos izomzattal rendelkezek. Van kis izom rajtam ennyi, én mindig úgy voltam vele, hogy megtaláljam az arany középutat mindenben.
2021. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

"a baj, hogy sok csajnak ma már átlagos egy pali vmiért.... Olyan megfelelési kényszerrel kell szembenézni minden pasinak, hogy az valami "


Hát igen..de nekik is meg kell felelniük nekünk szerintem ez így megy mert ha én megteszek minden érte akkor azt elvárom ugyan ezt..


De ezt az aranykozeputat ,hogy érteted?

2021. márc. 18. 21:23
 14/32 A kérdező kommentje:
*arany középutat
2021. márc. 18. 21:25
 15/32 oneswfanboy ***** válasza:
Ami számomra megfelelő, amit magamból kitudok hozni. Pl a test, ami se nem nagyon vékony, se nem nagyon izmos, hanem ami jól mutat rajtam és nem esek át a ló túloldalára, szóval érted. Én alacsonyan megvagyok lőve ezzel a magasságommal, sose akartam magam kigyúrni mert akkor a testi arányok borulnak, hanem legyen egy szép arányos izmos testem ami ehhez a magassághoz pont illik.
2021. márc. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Jaa értem én is valami ilyesmire gondoltam😂

Csak azt hittem ,hogy

te másra..🤦🏻‍♂️

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

2021. márc. 18. 21:49
 17/32 anonim ***** válasza:

Ahogy elnézem sokan vették meg innen azt a bizonyos kurzust.. (Aki megvette pontosan érti) - Na de azért azt vegyétek figyelembe, hogy ezzel a saját személyiségeteket kell fejleszteni, nem elpapolni ugyanazt amit a videókban említettek.


Ezeknek a tulajdonságoknak egyszerűen bele kell épíülnie a személyiségedbe, mert máskülönben felszínes lesz.


Nem is gondolnád, de nagyon is érezhető lesz az, hogy ezt az egészet csak "bemagoltad" mint valami nyelvtan házit. Meg persze ez továbbra sem egy varázsszer, persze nyilván sokat segíthet, de nem újjászületsz tőle.


Egyszerűen ennyi, ne bízd túl magad, nem egy varázsszert vásároltál, sőt elég sok elméleti dolgot mutat be a kurzus, olyan példákkal amikből egyszerűen nem lehet megérteni a lényeget, mert nincs.


Csak éld az életededet és jönni fognak a lehetőségek, ráadásul sokkal jobban helyt fogsz tudni majd ezekben a helyzetekben.

2021. márc. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Értelek én utolsó de én velem még az előnytelen külsejű lányok sem néznek még rám sem hederítenek itt a kicsit ducibb lányokra gondolok nem akartam senkit se meg bántani én se vagyok valami oltári kinézetű fiú éppen azért nem válogatok! Szal nekem mind1 milyen egy lány..vagy is majdnem !! Lényeg légyen kedves őszinte és légyen humor érzéke meg céltudatos de viszont igényes legyen a megjelenése itt gondolok arra ,hogy ne legyen budos és légyen tiszta meg passzoljon a személyességéhez és ne ha lehet bár ez nem gond de ne legyen túl súlyos de nekem ezzel nem lenne semmi gondom...vágy túl sokat akarhatók?? És már ez ilyen lányoknak semm kell egy átlagos pali??
2021. márc. 18. 22:38
 19/32 anonim válasza:
Hat figyu ha gondolod en mondok rolad velememy a kinezedtol nem hiszem annyira rosszul nezhetsz ki😊
2021. márc. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Neem tudom...de ha valaki meg rajtad kívül kér képet ám legyen! De kiröhögni és cikizni nem ér😉
2021. márc. 18. 22:50
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!