Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Vannak ilyen emberek akik kitörölnek csak úgy az életükből, vagy ez csak hiszti?
Figyelt kérdés
Beszélgettem egy lánnyal kb 3hetet neten, elmondtam neki, nem akarok kapcsolatot mert nem vagyok túl az exbarátnőmön. Ő egyszer említette, hogy rám másképp gondol, de lehet ez fellángolás, én akkor is elmondtam, hogy jó vele dumálni de nem akarom mint barátnőt mert csak bántanám. Aztán egyik nap újra beszéltem a volt barátnőmmel, elújságoltam ennek a lánynak és teljesen megsértődött és letiltott. Pedig egyenes voltam vele, megmondtam, hogy nem akarok tőle semmit, nem is adtam jeleket se, erre letiltott, mert beszéltem az exemmel. Ez mi?2019. júl. 28. 10:17
1/8 anonim válasza:
Mi,mi?
Megírta, hogy másképp gondol rád.
Te elmondtad , hogy beszéltél az exeddel, erre letiltott.
Ő kapcsolatot akart, te még beszélsz az exeddel, erre már nem kíváncsi.
2/8 anonim válasza:
Ilyenek a lányok, 2 hete csajom megcsalt és hazudott hogy nincs más neki! De volt! Lehetsz egyenes, ha a nők ilyen szutykok!
3/8 A kérdező kommentje:
Hát de akkor is így ki kell lépni egy ember életéből páros lábbal? De pont egyik nap beszéltük, hogy az csak fellangolás volt. De nem semmi azert. Csak nekem érdekes, hogy ilyenekre képesek az emberek.
2019. júl. 28. 11:01
4/8 anonim válasza:
#3: Milyen életedbol lépett ki? Lol, 3 hete ismered, nem 3 éve..
Ő többet akart,te meg az exedrol meséltél neki. Teljesen érhető a reakciója.
Hagyd ezt a lányt és tanulj az esetből, hogy legközelebb ne csinálj ilyet egy másik lánnyal.
5/8 A kérdező kommentje:
En nem csinaltam vele semmit, erthetoen elmondtam hogy nem akarok kapcsolatot. Akkor meg beszelgettunk, aztan beszeltem az exemmel es ez utott be nala. Ha nem beszelek vele akkor se aksrtam volna tole semmit
2019. júl. 28. 12:14
6/8 anonim válasza:
Borderos a csaj. Bár nem biztos lehet csak nagyon érzékeny és ezzel megbántottad.
7/8 anonim válasza:
#5: A lány valószínűleg kapcsolatot akar (ha nem is pont veled, de úgy általában). De te kijelentetted,hogy nem akarsz. Akkor innentől kezdve minek ismerkedéntek? Semmi értelme.
A lány jól tette,hogy megszakította a kapcsolatot. Ebből se kapcsolat, se barátság nem lett volna, szóval tulajdon képpen semmi értelme nem lett volna további interakciónak.
8/8 A kérdező kommentje:
Hát mindegy, csak beszélgetni mint barátok jó lett volna.
2019. júl. 28. 14:20
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!