Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen elviselhete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen elviselhetetlenül hisztis vele?

Figyelt kérdés

Sose tartoztam azok közé a tipikus hisztis libák közé, akik azon nyávognak, hogy letörik a körmük, ha arrébb kell tenni két széket. Abból sem csináltam nagy ügyet, ha valaki beszólt, vagy valami bántót hozzám vágott, tényleg abszolút nem tartoztam a hisztis lányok közé, egyedül az anyázásra ugrottam, de arra a mai napig ugrok.

Lány létemre a fiúkkal jobban kijövök mint a lányokkal, így a legjobb barátom is fiú. Ő a padtársam suliban szóval elég sokat vagyunk együtt. Nagyon szeretem, rengeteget tett azért, hogy jobb ember legyek és nem akarom elveszíteni, viszont van egy olyan bajom, hogy az utóbbi idöben annyira hisztis lettem, hogy legszívesebben kidobnám magam az ablakon és ezek a hisztik általában vele vannak, mivel a hétköznapjaim 90%-át vele töltöm. (Nem hobbiból, suli miatt) Néha nem értem mi üt belém, behisztizek egy csomó olyan dolgon, amin azelőtt soha és hatalmas meggondolatlanságokat mondok. Alapból is meggondolatlan vagyok, de amikor rámjön egy hisztiroham, akkor meg pláne. Általában csak vele vagyok nagyon hisztis. Ötletem sincs mitől lehet, mert semmi nem változott az elmúlt időben, annyi, hogy neki lett barátnője, de az enegem nem zavar. Nem a kedvencem a lány, de hát az ő döntése.

Én nagyon szeretnék leállni ezzel a sok hisztivel, mert saját magamat is idegesítem és a környezetemet is, de egyszerűen nem megy.

Valakinek valami ötlet, hogy egyáltalán mitől lehettem hirtelen ennyire hisztis mikor előtte nem voltam? Miért csak vele hisztizek? Hogyan állíthatom le magam a leggyorsabban amikor rámjön a hiszti?

Már lassan ott tartok, hogy kiiratok valami nyugtatót, hátha akkor nem leszek ilyen elviselhetetlen.

Népművészeti agyagedény (khm...) válaszadók kérem kíméljenek.

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!



2016. okt. 21. 01:36
 1/5 TR75 ***** válasza:
100%

"neki lett barátnője, de az engem nem zavar. Nem a kedvencem a lány, de hát az ő döntése."


Azt gondolom, hogy ez igenis zavar, és ez így mutatkozik meg. Talán féltékenység, talán irigység, talán mindkettő. Talán az zavar, hogy nem kedveled azt a lányt, és azt gondolod, a srác jobbat érdemel (khm. netalán téged).

Az emberi lélek mélységei már csak ilyenek. Tudom, erre élből azt vágod vissza, hogy soha még csak meg sem fordult a fejedben, eszed ágában sincs... Pedig az ember gyakran hazudik saját magának is, és még el is hiszi a kamuzást.

"Általában csak vele vagyok nagyon hisztis." - ez is erre utal.

Szóval szerintem itt van a kutya elásva. Gondold át alaposan ;-)

Nem állítom, hogy így van, de sokkal nagyobb az esély erre, mint bármi másra.

2016. okt. 21. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyet ertek az elso valaszoloval :)
2016. okt. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Sose tartoztam azok közé a tipikus hisztis libák közé,"


Aha, peeeeersze. Én meg 150 kiló vagyok, de sosem tartoztam a telt nők közé. Rinyagép.

2016. okt. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Sose tartoztam azok közé a tipikus hisztis libák közé, akik azon nyávognak"

Jelzem, a libák nem szoktak megtanulni nyávogni. Ugatni is csak akkor, ha feleségül vették őket. :-))

2016. okt. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy példát írhatnál, hogy mi miatt hisztizel.
2016. okt. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!