Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csináltatok, amikor a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltatok, amikor a barátnőtök nagyon hisztis volt? Mindenen megsértődik, mindenbe beleköt. Én mérhetetlenül türelmes, és toleráns vagyok vele szemben, de ő a legkisebb dolgokon is kiakad.

Figyelt kérdés

És ha engem bánt meg, és látja, hogy szarul esett, akkor is ő vágja be a durcit, és várja, hogy én kérjek bocsánatot.

Kicsit nehéz időszaka van most,várjak még egy kicsit,vagy mondjam meg neki most,hogy szedje össze magát?

Kezd nekem is sok lenni. Hiába szeretem nagyon.

19F 18L


2016. okt. 16. 10:23
 1/5 anonim válasza:
0%
Addig vertem, ütöttem, amíg abba nem hagyta.
2016. okt. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Mondd neki, hogy vagy megembereli magát vagy keresel normális csajt, aki nem egy hisztérika. Ha szeret, viselkedjen veled normálisan!
2016. okt. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen,megmondtam neki,hogy elhiszem,hogy szar neki,de akkor sem én tehetek róla. Várok vele 1 hetet kb,most fog megoldódni a legnagyobb baja,ha utána is ilyen lesz,megmondom neki,hogy változtasson sürgősen!

Köszönöm a válaszokat.

2016. okt. 16. 10:52
 4/5 anonim válasza:
Nálunk a pasim ilyen..meg féltékeny mindenkire..beszéltem már vele,egy ideig jó is volt,de aztán megint elkezdte,és most nem tudom mi legyen.
2016. okt. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hitesd el vele h szereted. Ha feltekeny,azt hiszi nem eleg jo hozzad.
2016. okt. 17. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!