Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Téged nem zavar, hogy hiphop...

Téged nem zavar, hogy hiphop előadók koncertjein mindig megy háttérben szöveggel együtt a zene?

Figyelt kérdés

Szeretem a mai hiphop előadók zenéit, pl Post Malone, 21 savage és társaik, de koncertfelvételeiket megnézve szinte kivétel nélkül megy saját szövegükkel a szám, ők pedig néha hozzátesznek pár szót.

Nem tudom megérteni, hogy lehet az, hogy az embereket ez nem zavarja. Nem is az van, mint néhány hazai mulatós előadónál, hogy tátog a zenére és legalább úgy csinál mintha, ők még nem is imitálják, hogy ők éneklik a számot. 90 -es évek rap előadóinál ez nevetséges lett volna. Mi a véleményetek erről?



2018. febr. 5. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is okozott némi szemöldökráncolást mikor először szembesültem ezzel a jelenséggel. Értem, hogy élőben a légzés szükséglete pár részlet elrappelését lehetetlenné teszi, de sok rapper ehhez használ háttérvokálost, meg hype man-t. Nem tartom olyan sz#r dolognak, mint a playbackelést, elvégre a zenész maga is előad, és az ő hangja van előtérben, inkább csak furcsállom. Szerencsére az az egy modern trap előadó, akinek a koncertjén eddig voltam, Denzel Curry, ezt nem csinálja, szóval azért vannak kivételek. Meg van egy érdekes eset, a Death Grips, akik szintén lejátsszák a háttérben a teljes dalaikat, viszont ott nem csak a vokálos ordít rá a saját hangjára, hanem a dobos is teljesen máshogy, meg sokkal extrémebbül tolja mint az eredeti dalban ami megy, szóval az ő esetükben ez a húzás csak dob az előadásmódjuk kaotikusságán, meg a zenekar híres lesz#rom-hozzáállásán.
2018. febr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Eminem playbackel? Szerintem nem haha
2018. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
6%

Vmelyik okos tojas 0% leszavazott

Mekkora gaz komolyan xD

2018. febr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!