Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 25 év feletti lányok! Együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év feletti lányok! Együtt lennénétek egy 18 éves lánnyal? A kor zavar?

Figyelt kérdés
Tapasztalataim szerint nem jönnek be a 25 felettieknek a fiatalabb lányok, nekem viszont nekem csak az idősebbek tetszenek és azt hiszem velük nagyobb eséllyel lenne hosszabb távú kapcsolatom ,mint egy korombelivel.
2017. dec. 6. 21:24
1 2
 1/14 Candy94 ***** válasza:
Nem számít a kor:)
2017. dec. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem. Igen, zavar. Ez már túl nagy differencia lenne köztünk minden téren.

28

2017. dec. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miért lenne az? Utolsó!
2017. dec. 6. 22:08
 4/14 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok de nekem is az idősebb nők tetszenek. Nem konkrétan korosztály alapján ítélek, csak azok tetszenek akik már sokat tapasztaltak, érettek, nem bulizósak, lehet velük komolyan beszélgetni....mint a tanárnőm ^^
2017. dec. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Tapasztalat. Utolsó barátnőm 20 volt. :)

Különben meg 10év elég húzós szerintem.

2017. dec. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egy tanárnő nekem is tetszik😀 Suliban ,de engem nem tanít!
2017. dec. 6. 22:49
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem lennék együtt 18 évessel. Ilyenkor még sokat számít a korkülönbség, 1-2 év is kritikus lehet.Saját tapasztalatom alapján már a 20 éves kori önmagam is ég és föld volt a 18 éves korihoz, pedig én aztán koraérett voltam. 21-22 évesen már fènyévekre voltam érzelmileg,gondolkodásban, mindenben 18 éves koromtól. Most 25 évesen már a 22 évtől is fényévekre érzem magam, a 18-20-tól meg egyszerűen csillagászati távlatokra vagyok.Akkor egy kora érett lány voltam, most meg egy nő vagyok.De még most érzem évről évre a változást, most léptem a NŐ-korszakba a lány-korszakból, de még mindig nem fejeződött be az érés. Az igaz nővé érés 25-30 éves kor között zajlik, így bármilyen érett is egy 25 év alatti lány a korához képest, mégis nagyon nagy különbségek vannak egy 25 feletti nőhöz képest. 25 felett 4-5 évnek nincs semmi jelentősége,30 és 34-35 között tökéletes,de 25 alatt rengeteg, és drasztikus korkülönbség.

25/L/N

2017. dec. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De jól mondod utolsó!!!! Öröm volt olvasni!
2017. dec. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

Alapvetoen egyetertek a 25 eves lany kommentjevel, de kozben valahol megse. :D

Nekem 22 eves letenre tobb dolgom is volt idosebbekkel (6-7 ev korkulonbseg, illetve egy 13 ev korkulonbseg is..a 2-3 eves kulonbsegeket mar bele se szamolom) sose a korral volt gond. Eleve azert talalnak meg ezek a nok, mert tetszik nekik a gondolkodasom.

Idosebbtol meg sose kaptam meg, hogy eretlen lennek, viszont egyszer egy 4 evvel fiatalabb a fejemhez vagta. Az valoszinuleg azert lehetett, mert hozza mar neha le kellett “ereszkednem” (csunyan hangzik, de szebben nem tudom mondani).

Ugyhogy azzal egyet ertek, hogy mar egy 18 es egy 22 eves kozott is nagy a kulonbseg, de en igy 22 felett mar nem gondolom, hogy ez akadaly lenne (tapasztalatom alapjan se az)

De persze mindenki a jelenlegi korat gondolja a fordulopontnak, mint pl a 25 eves kommentelo is:)

2017. dec. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem kötekedésből, de ez vicces volt 9. válaszoló, hogy írja a 25 éves nő, hogy ő már nő és te meg le 25 éves lányoztad :D
2017. dec. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!