Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lanyok ti benne lennenetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti benne lennenetek abban, hogy kenyesztettek egy olyan lanyt, akit meg azelott sosem ismertetek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 13. 21:39
 1/8 anonim válasza:
100%
Én benne lennék :)
2017. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, nekem még könnyebb is lenne így, mint ráhajtani valakire, akit ismerek már ezer éve.
2017. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mar benne voltam :D
2017. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Először is a kényeztetésnek, az élvezetnek kölcsönösnek kell lennie, úgy mi értelme van ha sak én kényeztetem őt? Másodszor egy vadidegent nem jó kényeztetni, - bár nem valószínű- de lehet gyilkos, bűnöző, bármi, lehet akármilyen betegsége, amit nem szeretnék elkapni. És lehet, hogy 10 perc beszélgetés utám már nem szerettem volna kényezetni, lehet egy beképzelt, önző, műveletlen, unszimpatikus pcsa is. Harmadszor nekem egy test nem elég, ahhoz, hogy lefeküdjek valakivel, kell egy minimális ismerettség, egy minimális kötődés, de legalább is a szenvedélynek meg kell lennie, amihez nálam elengedhetetlen a személyiség, vagy legalább a főbb személyiség jegyek ismerete. És egy vonzó, magabiztos, intelligens, szenvedélyes nő, illetve egy olcsó,igénytelen,kirittyentett Qrva között nagy különbség van. A kétdésbe foglalt tevékenységre az utóbbi a hajlamosabb. Belőle köszönöm, nem kérek.

25/L/N

2017. jún. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Az első 3 válaszoló hobbibiszex, az utolsó kő kemény lezbikus. A válaszokon is látszik a különbség, aki lánnyal komolyan gondolhatja, annak nem mindegy.
2017. jún. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: Igen, fiam, te sokkal jobban tudod nálam, hogy melyik nemhez vonzódom és kivel milyen kapcsolatot óhajtok létesíteni. Tapsold meg magad!
2017. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már tapsolom is Miss feminizmus2000:) ne nagyon menjen mélyebben az internet csuda világába, mert a végén még szívrohamot teccik kapni...
2017. jún. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennek mi köze van a feminizmushoz? :D Szimplán csak nem hiszek benne, hogy jogodban áll kétségbe vonni mások szexualitását, vagy megítélni az embereket két mondat után. Ami pedig az internetet illeti, pont a magadfajta megmondóemberek miatt tart ott, ahol.
2017. jún. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!