Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Titeket nem zavar, ha túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar, ha túl nedves a partneretek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, mikor annyira nedves valaki, hogy szinte mindig àt van àzva a bugyija, csupán a párja jelenlététől. Nem kellemetlen egy ilyen bugyiba benyúlni? Nyár van, meleg, stb. Random szex igy nektek kizárva, vagy teljesen normális?
2017. jún. 5. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Engem nem zavarna, sőt még örülnék is neki, hogy ennyire kíván. 21/f
2017. jún. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az már nem normális és a lánynak illene betétet berakni a bugyijába.Az oké ha pl.előjáték során benedvesedik,sőt nagyon izgató.18/F
2017. jún. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Nen zavarna! 19L
2017. jún. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
1 leszbikhez szólt a kérdés... nem éretlen kisfiúkhoz..
2017. jún. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

#2 betét xD tapasztalat szólt belőled kisfiam?

Amúgy egyáltalán nem zavarna, jól esne a tudat, hogy a jelenlétemmel is ennyire felizgatom. És mi rossz lenne ilyen bugyiba belenyúlni? Nem értem a kérdést...

2017. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt barátnőmnél is ez volt, ill. a mostani párom is nagyon nedves szokott lenni, akár egy szimpla ebéd közben is tiszta nedv, attól is, ha rám néz. :) Tisztasági betétet használ, ami nekem furcsa, de inkább, mint hogy ne használjon semmit. Tényleg nagyon nedves, még a nadrágja is àtàzna. Nem zavar, de mindig meg tud lepni a dolog. :D Ameddig higénikus marad, addig nem zavar. Ha pl. nem használna betétet, fél napos program után már nem biztos, hogy őszinte izgalommal nyúlnék be. :D
2017. jún. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Engem nem zavarna,ez teljesen normális, bár sem én sem a barátnőm nem nedvesedünk annyira,hogy átázzon a nadrágunk,de ha így lenne sem zavarna.És miért lenne kellemetlen benyúlni a bugyijába?

1.Szex előtt úgyis benedvesedik,ergó mindig nedves bugyiba nyúlsz be.

2.Én nem szoktam benyúlni a bugyijába,hanem leveszem róla,úgyhogy mindegy.

L/L

2017. jún. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Engem cseppet sem zavar, ha valaki túl nedves, sőt!

Kifejezetten izgtónak és kívánatosnak találom.


1-2-es kommentelők!

Mióta vagytok ti leszbikusok?

Ez nem a "Heteroszexualitás" kategória :D

2017. jún. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Aha aztán Te még biztosan sosem tévesztetted el,vagy Te sosem írtál még heteroszexuális kategóriába véletlenül?
2017. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is bejön ha valaki nedves.Volt olyan barátnőm aki tisztasági betétet használt.Volt olyan alkalmim hogy a nadrágján is átütött a medvesség,de sokáig nem is maradt rajta :D

Nekem belefér a random szexm.

2017. jún. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!