Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért reklámozzák együtt a...

Miért reklámozzák együtt a Született feleségeket és a Rúzs és New Yorkot? Csak engem zavar?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mást is zavar. Fura, hogy egybefolynak a képek, nem tudom, melyik eszes találta ki, biztosan érdekesek akartak lenni..
2009. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
engem is zavar...
2009. máj. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És miért hagyták abba a Rúzs és New York-ot?????? Én szerettem :( Meg egyáltalán fogják és nem vetitik tovább???? Vagy másik időpontban lesz valahol?? Bezzeg a sok idióta, nézhetetlen müsor az megy!!! A hal a tortán helyett is adhatnák mondjuk!!!!
2009. máj. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha értelmesebb műsorokat adnának, talán az emberek sem lennének ilyen hülxeék, már elnézést...

Régen egy csatorna volt, és ha épp ÉRTELMES világgal foglalkozó műsör ment, leültünk, és megnéztük... Ha kicsit jobban adnának a világ dolgaira, nem pedig a Joshi fejét, meg a Mónikát és a sok okos celebet kéne nézni, akkor mindjárt más lenne a helyzet, mert az ember akkor is nézne tévét! csak okos dolgokat!

Bocs kicsit eltértem a témáról, ez hülyeség... a reklám egy műsörról szól nem 2-3ról... meg nem kapok kedvet hozzá mert a jó édes hócipőm se tudja melyikből van éppen akkor részlet... :S

2010. ápr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!