Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mr. Busta vagy Mr. Missh?

Mr. Busta vagy Mr. Missh?

Figyelt kérdés
Szerintem Mr. Busta sokkal rosszabb, mint Missh. Jár neki a respect, azért, amit elért, de Misshel azért nem kellett volna kikezdeni. Missh az érzéseit írta a dalokba. Az AK is megemlíti, hogy ő szerelmes nóta nélkül lett platina. De szerintem a rap nem csak a madafakáról szól. Missh ezért jobb szerintem, mint Busta.

2017. febr. 4. 20:21
1 2
 11/14 anonim válasza:
47%

A Busta az raper,a Misi meg egy drogos,és amit csinál,annak alig van köze a raphez.

Röviden ennyi.

2018. okt. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
49%
Én nem ítélkezem, általában irígy emberek illetik negatív jelzőkkel azt, akit nem is ismernek. A kérdés az volt Busta v Missh, nem pedig hogy ki drogozik ki nem. Számomra az a fontos mit tesz le az asztalra, honnan jött és mit ért el. A jóba kònnyű beleszūletni, de a senkiből valakivé válni kemény munka. Számomra Missh igazi művész, lehet utána csinálni!;)
2019. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Busta, ez nem kérdés
2020. aug. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

#11-es.


Tudod mi az a raper?

Ilyet még viccből se.

2021. máj. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!