Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mr. Busta vagy Mr. Missh?

Mr. Busta vagy Mr. Missh?

Figyelt kérdés
Szerintem Mr. Busta sokkal rosszabb, mint Missh. Jár neki a respect, azért, amit elért, de Misshel azért nem kellett volna kikezdeni. Missh az érzéseit írta a dalokba. Az AK is megemlíti, hogy ő szerelmes nóta nélkül lett platina. De szerintem a rap nem csak a madafakáról szól. Missh ezért jobb szerintem, mint Busta.

2017. febr. 4. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
MISSH sokkaaal joobb sőt!! Nemegy témáról szólnak a zenéi mindenki talál magának az érzésének megfelelő zenét .... Ha szerelmes valaki, vagy épp szerelmi bánata van, ha ideges és haragszik vkire, ha boldog, ha valami mély tartalmat akar akkor is ha kicsit szomorú vagy ha csak az kell neki, h jobb kedve legyen arra is talál minimum egy zenét Misshtől
2017. febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
61%

Kedves kérdező


Azér mert te is Bustának csak az egyik oldalát láttad nem kell még azt mondani hogy a madafakáról szól. Tudod ha valakinek csak az egyik oldalát ismered az alapján könnyű elítélni valakit, majd ha kiismerted Busta másik oldalát is akkor majd írj, mert tényleg vannak olyan számai, hogy semmi káromkodás nincs benne. Illetve mi van akkor ha trágár? A rap pont, hogy az őszinteség ki nyilvánításáról szól az meg más, hogy ki hogyan teszi ezt meg.

2017. febr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
Busta sokkal jobb Ő rapper Misi meg drogos gyökér
2017. febr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Busta hiteltelen "raper" egy hiteles sora sincs.Plusz rap tudás 0. Mr missh szerintem sokkal jobb. Régen én is busta fan voltam kb 2008-ig. Sokan mondják ,hogy miss drogos de emberek ez csak fű :'D Amúgy is elég sokan szívnak egyre több helyen legalizálják nem értem ez mér gond valakinek ő élete azt csinál amit akar ;) De amúgy leginkább az underground előadókat hallgatom pl:Shuka,vadak stb! De ha választani kell egyértelmű ,hogy Missh !! :D
2017. febr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 kkkevin11 válasza:
58%
elég sok baj van azzal ha valaki drogos, a fiatalokra nincs jó példával nézd meg 5-6 év múlva majd missht.am szerintem busta jobb
2017. febr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%
Busta csak azért jó,mert szinte egyfajta dalszövege van,így könnyyű megtanulni. :D Nevetséges! Misst-től nem hallottam zenét. Amugy Busta miért lenne rapper? A repper az,aki gyorsan hadarva énekel és nem zavarodik be a nyelve.
2017. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14%
A Miszer 20 éve van a pályán akkor rappelt amikor Missh pelenkát hordott, nem is lehet egy lapon említeni őket.
2017. febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves #7-es! Missh azért jobb, mert lehet, hogy Busta már 20 éve rappel (ami nem igaz) és respect amit elért, de Missh nem egy dologról ír! És nem be olt mindenkit ok nélkül... ezen azért gondolkozzatok el ;)
2017. febr. 22. 22:35
 9/14 anonim ***** válasza:
Busta tinikorában is írt, később csapatban nyomták, aztán 2010-re összejött minden, és megalakult az RTM... Nem kamu a "20 éve reppelek" mondata...
2017. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Inkább a halál...
2017. szept. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!