Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miert hoditanak teret maguknak...

Miert hoditanak teret maguknak a roma rapperek youtubeon?

Figyelt kérdés
Gwm,ak26,mr.busta,mr.missh,stb...aki elkezdi bizonygatni, hogy nem ciganyok, azokat bannolom a kerdesembol, eleg ranezni a fejukre, latszik hogy cigok, engem a miertek erdekelnek.

2016. márc. 16. 00:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Azt hiszik, ha ezt hallgatják akkor menőbbek lesznek. A többi gyerek is menőbb akar lenni, ezért ők is elkezdik hallgatni...
2016. márc. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
AK26 tagjai és Mr.Busta nem romák, nem tudom, te milyen különleges képességgel rendelkezel, hogy megállapítsd egyes emberek etnikumát, de Busta a szolárium miatt ilyen "barna". Találkoztam már velük, és egyáltalán nem néznek ki romának. Így értelmét vesztett a kérdés, de ha teret hódítanak maguknak, akkor nyilván valamit jól csinálnak.
2016. márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Fullosan latszik a fejukon h ciganyok,akiket utalok.
2016. márc. 19. 10:00
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
És miért utálod a cigányokat? Nyilván a többség viselkedése kritikán aluli, de vannak köztük normális emberek is, nekem is van cigány barátom, és teljesen normálisan beszél, intelligens. Tehát hogyha esetleg ezek a rapperek romák is lennének, az min változtatna?
2016. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
Mr Busta és az AK26 tagjai nemcigányok, simán retardált parasztok.
2016. márc. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, de ciganyok is, full latszik a fejukon...meg busta adocsalo is
2016. márc. 24. 17:04
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Nézd már meg a Hiro fejét!! Hogy lenen cigány, a Giá' mostanában barnább, régen hófehér volt. Szerintem brutál jó az Ak26. Giá' a legjobbak között van Magyarországon. Busta Zsoltit utálom, de szerintem ő sem cigány.
2016. márc. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

# 6/ És hogy jön az adócsalás a raphez? Tudod azért hallgatják őket, mert jó zenét nyomnak Ha nem tetszik akkor ne hallgasd.


Életemben nem fizettem adót és nem is fogok ;)

2016. márc. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Jajj, dehogy vannak a legjobbak kozott :D

Hol voltak ok 10-20 evvel ezelott, amikor meg nem lehetett yotubeon karriert csinalni?

2016. márc. 29. 19:04
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Hol lett volna a Hiro amikor 10 éve kb 14 volt, 20 éve meg 4? Talán óvodában. A Gia meg talán általánosban. De neked nem mindegy? Mindenki hallgasson azt amit akar. és nem cigányok.
2016. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!