Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miert hoditanak teret maguknak...

Miert hoditanak teret maguknak a roma rapperek youtubeon?

Figyelt kérdés
Gwm,ak26,mr.busta,mr.missh,stb...aki elkezdi bizonygatni, hogy nem ciganyok, azokat bannolom a kerdesembol, eleg ranezni a fejukre, latszik hogy cigok, engem a miertek erdekelnek.

2016. márc. 16. 00:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
42%
Hát missht és az ak26 ot nem merd szidni de amúgy tuti h te vagy a cigány
2017. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
56%
Miért nem majkát meg curtist kérdezed? Na ők cigányok. Busta egy szar,de hiába ő azért ott volt 10-20 éve is. AK zenéjét szeretem, nem tudom honnan veszed, hogy cigányok. Se stílusra, se kinézetre, semmire se azok. Sok kevésbé ismert számuk sokkal igényesebbek, mint a valódi cigány rappereké. Az is érdekes, hogy bannolod a kérdéstől azokat, akik azt mondják nem cigányok. Szóval az ellen vélemény, nem vélemény. Ez igen. Gratulálok. Nincs miért, mert nem cigányok, ez tény. RTM-nél Hibridbe benne volt a vonó talán, sőt vmennyi tuti van benne. Ettől nem kevesebb vagy több sztem.
2017. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az AK26 tagjainak apja egyike volt a Jobbik alapítóinak. Már nem tagja a pártnak, de gondolom ha tényleg cigányok lennének, akkor az apjuk nem lépett volna be, egy nemzeti radikális pártba:D
2018. jún. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

EKkora retardált barom kérdezőt :"DDD

Még most az elején leszögezném hogy nem vagyok se Ak26 se Missh se egyéb magyar rapper rajongó.

Nyugodtan le lehet bannolni a kérdésről de ez a fajta utálat és megvetés már fáj egyes ember részéről, attól hogy nem szereted a zenéjüket és irigy vagy rájuk hogy youtube által elérték azt amit elértek, nem attól lesznek cigányok :"D a másik meg mind akik ezt youtube általi hirtelen hírnévvel jönnek, igen teljesen jogos és el is ismerem hogy 10-20 éve lehetetlen volt egy elődadónak ilyen formába és gyorsasággal bejutni a közmédiába és ennyi embert elérni, de aki ezzel jön annak csak azt tudom mondani hogy mindenkinek adott a lehetőség lehet próbálkozni ;)

2018. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!