Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Freddie, a Dal 2016. nyertese...

Freddie, a Dal 2016. nyertese nem roma származású ugye?

Figyelt kérdés
Az egyik képen úgy néz ki, mint ha az lenne és vitába keveredtem, de nem találtunk kiutat.

2016. febr. 27. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Számít valamit?
2016. febr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak érdekel.
2016. febr. 27. 23:01
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, te milyen származású vagy? Csak érdekel.
2016. febr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

roma műsort roma nyer...mi ebben a meglepő


akkor most kérek tőled egy piros kezet mert nagyon iiimádom az ördögi szint.

2016. febr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ugy látom itt nem tud senki korrektül válaszolni, csak piszkálódni. Semmi rosszat nem akartam ezzel a kérdéssel, főleg nem ezt. A valós választ keresem.
2016. febr. 27. 23:40
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ő magát nyilvánosan minek vallja? Nem tudok ilyen információról. Összes népeinkre igaz az, hogy bevallás szerint cigány, sváb, zsidó, kun stb. valaki.

Ő nem közölt magáról ilyen adatot. Életvitele, szülei életvitele nem jellemző a szegény cigányokra. Kereskedelmi főiskolát végzett. Ez még nem jelent ugyan semmit, de nem ad kapaszkodót.

Arcberendezése sem cigányos szerintem. De az sem jelent semmit. Szing Viki úgy néz ki, mint egy indiai? Nem. Joshi Bharat igen. Zöld szem sem felel meg a sablonnak.

2016. febr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4%

Sajnálattal közlöm a rajongótáborának hogy a rekedtes hangján és a jó zeneszerzőjén kívül semmije nincs a srácnak.

egy énekes nem csak abból áll hogy eléneklem a dalt, előadásmód,kisugárzás ,átélés,stb stb stb...sajnos ezekből a dolgokból nagy hiányosságai vannak.

Nem baj, majd a szőke svéd lányoknak nagyon tetszeni fog a csinos, magas,fekete hajú magyar fiú. Kár hogy hangja nem sok van, de végül is az mit számít az eurovízióban.

2016. febr. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem az, a nagyapja híres focista vagy mi
2016. febr. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ja és valószínűleg tényleg magyar a tag.
2016. febr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

van, hogy én is úgy nézek ki mint egy cigány egy rosszul sikerült képen (barna haj, barna szem), ettől még nem vagyok az.


Fehérvári Gábor Alfréd sem cigánynév, nem is néz ki úgy, élő felvételeket nézz róla, a képeken lehet rossz megvilágítás is, stb.

2016. febr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!