Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitár szerintetek ez?...

Milyen gitár szerintetek ez? Meg vegyem?

Figyelt kérdés

[link]


balkezes vagyok és nincs sok választékom a gitároknál és ezt találtam ami jo gitár lehet és még árban is mert olyan sok pénzt nem szeretnék rá tenni tudom nem szolhat ugy mint egy fender vagy egy hasonlo jo márka de azt akarom hogy aránylag jol szoljon ne legyenek bezgések szoval ne szoljon csunyán



2016. nov. 4. 19:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Elvileg nem muszáj gyári ea. gitárt keresned, jó esély van rá, hogy hibátlan lesz egy utólag beszerzett piezo hangszedő beépítésével. Létezik olyan is, amihez nem kell bántani a gitárt. Kezdetnek szerintem eredményesebb ez az út. A végösszeg valószínűleg nagyobb, de a választék is sokkal, és valószínűleg sokkal jobb "alapanyag" egy így kiválasztott hangszer elektroakusztikusnak, a hangszedő meg nem nagy összeg, és eldöntöd, mikor szánsz rá valamennyit.
2016. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!