Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy kezdjem el?

Hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és hobbiként nagyon szívesen kevergetnék zeneket. Hol lehetne elkezdeni. Láttam a neten ilyen dj tanfolyamokat de nekem lehúzásnak tűnnek.. milyen felszerelést vegyek itthonra ami tényleg csak ilyen amator szint? (termeszetesen nem ebbol szeretnek megelni, csak hobbi lenne)

2016. júl. 15. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
egy kisebb dj keverő és egy jobb program elég hozzá kezdetnek.Viszont érteni kell ahhoz hogy milyen cuccot akarsz venni mert van olcsó kínai és drága márkás is,a legpraktikusabb ha használtan veszel egy olcsóbb de nem a legalja minőségi keverőt ami jó állapotban van.De a felszerelés függ attól is mit akarsz csinálni
2016. júl. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sándorjános ***** válasza:
FL Studiot vagy Abletont ajánlok a gépen programnak. Nem árt ha értesz a zenéhez mert a hangtávolságok, akkordok, itt se állnak össze magukól. Meg kell tanulni figyelmesen hallgatni.
2016. júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!