Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy Lehetnék Dj hogyan...

Hogy Lehetnék Dj hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés
A Virtual Dj Megvan a gépemen Mar Nagyon regota Hasznalom Es Mar vagy 4honapja az FL Stúdiót Mixleni Hobbibol Szoktam Es ugy mond Remixeket vagy is 2 zenet egymasra illesztek kivagok belole reszleteket ilyenek Hogy kezdhetnem el? Es a zenét szerintem.nagyon érzem Mar itthon ugralok a gepelott Full hangon:D
2016. jan. 4. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha már otthon ugrálsz a gép előtt full hangon akkor nincs más hátra mint venni két lejátszót, egy keverőt aztán hajrá.
2016. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

na meg persze

[link]

[link]

2016. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem Akkor Mindenféleképp kell Keverőpult ilyenek?
2016. jan. 4. 22:16
 4/10 anonim válasza:
Ha ebből akarsz megélni felejtsd el ne légy naiv bocsi ,hogy kiábrándítalak.100/1 fut be mint akik a tv-ben vannak és nagyrészt megvan az anyagi háttere is.De persze hobbinak elmegy.
2016. jan. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ugrálsz a gép előtt full hangon? Gratulálok teljesítetted az összes feltételt, amit egy mai Dj-nek tudnia kell.
2016. jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát Igen értem Nem is akarok Lenni Garrix Vagy Hardwell majd.kesobb!:DD Es Ha Pl Diszkokba bejutok vagy valami Pl itt a helyi Diszkóban esetleg felfigyelnek rám vagy valami? Amugy 16 eves vagyok Ma!:)
2016. jan. 4. 22:33
 7/10 anonim válasza:
Szerezd be a legalapabb felszerelést: laptop, keverő pult, két hangfal. Kezdj zenélni a baráti társaságodnak: házibuli stb. Közben gyárts minél több zenét, töltsd fel: youtube, soundcloud/mixcloud. Esetleg kérhetsz tanácsot befutott dj-ktől, sokan segítenek.
2016. jan. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd meg ezt visszafelé ;)

2016. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem hát Hagncuccom és jó erősitőm meg ilyenek vannak van egy erős gépem is akkor fogom feltölteni youtubéra meg ilyenek
2016. jan. 5. 09:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem attól leszel Dj hogy ugrálsz a gép előtt full hangon!!!!!! Hanem attól ha csukott szemmel rakod össze a zenét BPM kijelző nélkül,hallásra. Tudod mit mivel lehet mixelni,melyik stílus milyen hangszinelést követel meg,hány lábdob leütésre jön a váltás,hol lehet berakni 1 effektet,és főként hogy válaogatjuk csoportosítjuk a zenéket.Zenefelépítés,levezetés alapismeretek!!!Bakelit lemez olvasás.Lemezjátszó alapismeretek,műszaki alapismeretek,hangtechnikai alapismeretek!! Kb ennyit tudnék hírtelen felsorolni fejből!!!!!!!!!Én 9 éve csinálom bakelitre vizsgáztam
2016. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!