Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehetnek Dj? Hol...

Tozser Alex kérdése:

Hogyan lehetnek Dj? Hol kezdjem? 13/L

Figyelt kérdés

Mar 10 eves korom ota erdekel a Dj szakma

2eve hasznalom a Virtual Dj-t de eddig csak ugy szenvedes miatt, de most erzem ugy 1 hete hogy nagyon Dj szeretnek lenni, ehhez kernek par trukkot.

Szoval.

Hol kezdjem?VDJ 7t hasznalom, irtak mar h Fl Studio letoltottem, es aztsem tudtam hogy hol vagyok, az egy Dj program lenne?Vagy valami utemszerkeszto?

2.Az alapok kellenenek, tulajdonkepprn miaz a keveres?sync gomb, ilyesmi szakmai szavak..:S

3.milyenfajta zenek jok a bulikban?Kisgrofo, martingarrix ilyesmi?

4.trukkok tippek

5.egy karrier beinditasa hogyan zajlana?

Most kapok karacsonyra egy disco fenyt, egy fulest, es egy bloouetoth hanszorot ami tulajdonkeppen hangfal.Nyaron akarok venni keverot..Tudom fiatal vagyok, de dj akarok lenni sok idom van gyakorolni, nembaj ha valaki koran kezdi szerintem:D Elore is koszi


2015. dec. 2. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Kisgrofo, uram irgalmazz. Kérlek NE LEGYÉL DJ.
2015. dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezd az alapoktól a legelejétől . Az igazi lemezlovas bakelittel dolgozik , a laptop lefagy és annyi a technikának . A berendezéseket is látnod használnod kell , érteni a működéseket . Ütem és ritmus érzék nélkülözhetetlen , de gyakorlással minden kialakul . A kedvenceidet játszd azokat mutasd majd be , nem a menő slágert . Azokat mindenki nyomja és rengetegen vannak .
2015. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"A kedvenceidet játszd azokat mutasd majd be , nem a menő slágert ."


Mi van akkor ha a "kedvencei" abszolút nem kompatibilisek a közönséggel? A DJ a közönségnek játszik, nem magának.

2015. dec. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értek hozzá, habár zenészként azt látom, hogy a lemezlovas szakma egyáltalán nem annyira könnyű, mint ahogy azt sokan elképzelik. Valószínűleg elsőre én sem programokkal próbálkoznék, hanem vennék egy ilyen kompakt Dj pultot amire pl. usb bemeneten keresztül lehet feltölteni a zenéket. Az egyben keverő is, meg olyan mintha bakelit lemezt használnál, mert jó esetben van rajta két korong, ami magát a lemezt helyettesíti. Nem tudom pontosan hogy hívják az ilyet, de én biztosan egy ilyen kütyüvel kezdeném, mert azzal már fel is tudsz lépni kisebb bulikon.
2015. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

attól még nem vagy dj, mert 2 számot egymás után lejátszol...de az ilyen "dj-kből" már többezer van.

tanulj meg zenét szerkeszteni, írni fl studio-val...ahhoz nagyobb skill kell, de ha ennyire érdekel, biztos szívesen utánanéznél...

2015. dec. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!