Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Koncerti viselkedés?

Koncerti viselkedés?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek koncertre a barátommal. Aki lány. Tudtok tippeket adni hogyan viselkedjek vagy miket csináljak? Hard rock koncert lesz és állni fogunk. Csak értelmes válaszokat légyszi

2016. márc. 10. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincsenek udvarlási szándékaid, akkor nagyjából azt csináld, amit akkor tennél, ha az adott barátod fiú lenne. :) Csak lazán és természetesen.

Én ősszel voltam metálkoncerten egy teljesen ismeretlen sráccal (ő is egyedül ment, meg én is, ezért gondoltuk, addig miért ne lehetnénk együtt), és én elég zárkózott ember vagyok, de egész jól eltöltöttem vele azt a pár órát. Igazából csak néztük és hallgattuk a zenekart, megbeszéltük, mik a kedvenc dalaink tőlük, meg amilyen téma épp szóba jött, arról társalogtunk. Kicsit körbejártunk, vettünk innivalót, a koncert végén meg egymásnak segítettünk aláírást/fotót kérni. Aztán elkísért a buszmegállóba.

Szóval tényleg nem kell túlizgulni. :)

2016. márc. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bedovariv ***** válasza:
Csak legyél olyan, amilyen amúgy is vagy. Viselkedj úgy, ahogy egyébként, abból nem lehet baj... A csajra meg vigyázz. Ne hagyd, hogy piszkálják, vagy löködjék, stb
2016. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tulajdonképpen én nem csak barát szeretnék lenni nála, ugyanakkor igen visszahúzódó vagyok. Idő közben kiderült hogy az apja is jönne. Ez baj? :D
2016. márc. 17. 18:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!