Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A zenei izlésnek muszáj...

A zenei izlésnek muszáj megmutatkoznia az öltözködési/viselkedési stílusomban?

Figyelt kérdés
14, lassan 15 éves lány vagyok és KoRn-t, Nirvanat, Hollywood Undead-ot, meg ilyen hörgős, "zúzós" zenéket is szoktam hallgatni, meg rap-et is, de viszont one directiont, justin biebert nem:D. De lányosan öltözködök, meg viselkedek, szóval senki nem mondaná meg hogy ilyeneket hallgatok. Ennek a kettőnek össze kell függnie?

2014. ápr. 17. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

ha nem akarsz, nem muszáj :)

én is pl. sok ilyen zenét hallgatok, de nem igazán öltözködök így. Persze tetszik az ilyen stílus nekem is, de amikor meglátok egy ilyen ruhát a boltban, vagy táskát, vagy bármit, először majdnem ott vagyok, hogy megveszem, de aztán mégse, nem azért mert nem tetszik, csak mert valamiért nem ez a stílusom, és ha ilyennel megjelennék suliban, vagy bárhol máshol égnek állna a haja minden ismerősömnek:DDD

meg annyira nem is áll jól nekem.. :) (de ez egyéni probléma :D)

szóval nem kötelező a zenéhez öltözni, csak akkor, ha te is akarod :)

2014. ápr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2014. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A te korodban mindig is jellemző volt a fiatalokra, hogy az öltözködésükön keresztül is állást foglaltak, de ez egyáltalán nem kötelező. Ha megnézed a felnőtteket - pár kivételtől eltekintve -, senki nem öltözködik már úgy, mert kinőtték ezt a felfogást. Úgyhogy nem kell ennek összefüggnie, csak az ember fiatalon szereti érezni, hogy tartozik valahová. De ha te nem, nincs ezzel semmi baj.
2014. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Warren Scott ***** válasza:

Ha nem tetszenek az olyan stílushoz tartozó ruhák, nem kell hordanod őket.

Arra jók igazából, hogy esetleg hasonló érdeklődésű emberek figyelmét felhívd magadra, és így barátokat szerezz a közös témáról indítva.


Az én időmben mondjuk voltak ilyesmik, hogy kitűzők xD

Nem kellett úgy öltözni, de a kitűzők vígan hirdették, hogy a RAPülők meg az AC/DC az ász xD

2014. ápr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!