Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen szólógitárt ajánlotok?...

Milyen szólógitárt ajánlotok? (Specifikációk lent)

Figyelt kérdés
Színben leginkább fekete, vagy fehér lenne jó, tremoló nem fontos, jó lenne a 24 bund, alakra Stratocaster vagy X. Én a lefedett (úgy tudom, EMG) pickup-okat szeretem, de ez végül is részletkérdés. A fej lehetne nyílhegy alakú, de az is csak azért, mert jól néz ki. Pozíciójelölőknek is örülnék, valamint ha megindokolnátok, hogy melyik test-anyag miért jó, azt is megköszönném. Konstrukciót illetően testen átmenő nyaknak örülnék a legjobban, mert az jó kényelmes, de igazából mindegy, csak vékony legyen a nyaka. A bund jó, ha Extra Jumbo méretű, ahhoz már hozzá van szokva a kezem. Márkáról csak annyit, hogy megbízható legyen, az árhatár 225.000 forint mondjuk.

2015. jan. 10. 20:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Van valahol olyan lista esetleg, hogy melyik pickup milyen hangot ad, vagy ezt meg kell hallgatni?
2015. jan. 11. 11:49
 12/14 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen gitárba teszed,milyen húrral,milyen erősítővel stb
2015. jan. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Akkor ezen nagyon nincs mit tájékozódni :D Viszont egy színkülönbség miért indokol 10ezer fornit különbséget? (Az MH-350-nél a piros 199.990, a fekete 209.990 forint)
2015. jan. 11. 14:21
 14/14 anonim ***** válasza:
ez olyan dolog ami sok mindentől függ.. egy átlag ember valszeg nem is hallana sok külömbséget. Én amikor egy noname passzívról váltottam EMG-re, nem volt olyan egetrengető külömbség mint amire számítottam, de azért hallani lehetett és egy idő után már nagyon is éreztem a külömbséget.
2015. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!