Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen haladó szólógitárt vegyek?

Milyen haladó szólógitárt vegyek?

Figyelt kérdés

300 ezerig

vagy les paul,vagy floyd rose-os superstrat

írjatok párat ami megérné! köszi



2014. febr. 24. 22:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
2014. febr. 25. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

LTD...

300 ezerért használtan már iszonyú jó gitárokat lehet venni, nem gagyi LTD-ket.

2014. febr. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
magyarázd el kérlek mi gagyi ezekben az ltd-kben?
2014. febr. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Én sem vennék LTD-t ennyi pénzért.

superstrat: [link]

les paul: [link]

2014. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
0%

pont hogy ennyiért érdemes ltd-t mintsem inkább ibanezt? :D

ltd-ben eredeti floyd rose , ragasztott nyak , jobb faanyag , jobb hangolókulcsok...

gibsont meg a legnagyobb pocséklás venni ilyen kategóriában főleg les paul studiót, annál az ltd amit linkeltem 100x jobb minden szempontból...

szal még most se mondta el senki egy értelmes érvel hogy miért is ne vagy hogy mi a lenne a jobb mert nem ragaszkodom én ezekhez de ennyi pénzért ezek csúcsminőséget képviselnek, de ha valaki tud jobbat akkor hajrá... :D

2014. febr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Mióta értelmes érv az, hogy a ragasztott nyak jobb volna a csavarozottnál? Ezt semmi se igazolja. Pusztán szubjektív megítélés kérdése, ki melyiket kedveli.


És honnan tudod, mennyivel jobbak a faanyagok? Mi alapján?

Amúgy meg a pickupoknak jóval nagyobb szerepe van a hangzásban, mint a faanyagok minőségének ilyen gitárokban.

2014. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

direkt nem írtam a pick up ról mert minőségben megegyeznek főleg hogy 3 ban a gitárok közül található emg 81 csak más elrendezésben vagy éppen 60-as és itt csak hangkarakterisztikai különbségek vannak de a kérdező nem írt olyat hogy milyet szeretne.

a ragasztott nyakról meg annyit hogy hát én se hallottam még bizonyítékát annak hogy jobb volna de többen ezt állítják (hangkitartás miegymás miatt) és ha még jelen esetben olcsóbb is akkor miért ne lehetne egy szempont

a faanyagra kitérve az égernek szerintem kiegyenlítettebb hangja van így sokoldalúbb én is a mahagónit preferálom inkább mert az a kategóriájában a legerősebb véleményem szerint szal lehet valóban elhamarkodott kijelentés volt hogy "jobb" hát akkor sry.. :D

2014. febr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

A hangkitartásról (amit egyébként csak a hangszergyártók nyomnak ezerrel, mint egyik fő minőségi jellemzőt, pedig ez eléggé megkérdőjelezhető, persze a tömegek beveszik), kísérletileg igazolt, hogy a csavarozott nyaknak volt a leghosszabb hangkitartása a csavarozott, ragasztott és átmenő nyakas konstrukciók közül.

Sokkal inkább függ attól, milyen pontos és szoros a nyakillesztés.

2014. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
2014. febr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

már egy picit elkanyarodtatok a kérdéstől..


Drága Aktív Gitár ajánlanál akkor te is,légyszi? :)

2014. febr. 25. 22:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!