Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen haladó szólógitárt vegyek?

Milyen haladó szólógitárt vegyek?

Figyelt kérdés

300 ezerig

vagy les paul,vagy floyd rose-os superstrat

írjatok párat ami megérné! köszi



2014. febr. 24. 22:36
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Megunni biztosan nem fogom. Már ott tartok, hogy minden szabadidőm rámegy. :D

Milyen állapotban van a vintage? Eladó lesz?

2014. febr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

én is így vagyok,és voltam is.

vintage kitűnő állapotban van,1 éve lesz márciusban,hogy megvan. semmi baja,egy karc sincs rajta. vigyázok rá nagyon,tisztítva van polírozókendővel meg hozzávaló spray-el. és a brutál hangja miatt nem is fogom eladni.. viszont az LTD kedden távozik tőlem :) de ha bármibe tudok segíteni,gitárvásárlás,erősítő stb,írj üzenetet :)

2014. márc. 1. 12:07
 23/28 anonim ***** válasza:

Köszönöm!

Azért, ha mégis eladó lenne, gondolj rám.

2014. márc. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Pont JEM? Kövezzetek meg, de mikor meglátok valakit ilyen gitárral, bármilyen jól is játszik, mindig az jut eszembe, hogy Steve Vai utánzat. Ugyanígy az összes többi sztárszéria. Meg is lepődök sokszor. Elvileg egy zenész egyedi akar lenni, felismerhető, különleges... Slash LP-vel és JEM-mel viszont eleve hátránnyal indulsz, feltéve, hogy neked is ilyen célod van.


Ha Ibanez, akkor ezek közül pl. nem jó valamelyik?

[link]

2014. márc. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

persze,ha eladom szólok!;)


utolsó te meg hülye vagy! már bocs.. a NORMÁL emberek nem azt nézik,és azon csámcsognak,hogy milyen utánzat,vagy milyen a gitár,hanem a játékot,az ügyességet nézik! akkor vegyél magadnak egy Staggot,azzal menő leszel!

2014. márc. 1. 20:22
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom mért kell így neki esni a 24es válaszolónak. Egyrészt teljesen igaza van, más részt pedig rosszul linkelte be a gitárokat, nem stagget akart neked mutatni...
2014. márc. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

24-es vagyok. Tényleg rossz a link.


Nekem az Ibanez RG-k közül mind tetszik. Itt van 1 profibb, december óta hirdetnek egy új RG3521-et 350-ért, új ára 424 ezer. Szerintem manapság nem nagyon ugrálnak ilyen drága cuccért, ha még megvan és ügyesen alkudsz, 300 + -ért szerintem elviheted.

[link]


Újonnan meg ezekből vinném valamelyiket, kivéve signature modelleket (remélem ez a link jó):

[link]


A JEM is nagyon jó gitár, nincs vita. A bemutatkozásod alapján viszont arra következtettem, hogy te már olyan szinten vagy, hogy esetleg elgondolkodtál már saját stílus, hangzás és színpadi megjelenés kialakításán. Ezekhez a JEM nem partner, mert mindenkinek Vai jut róla eszébe, még annak is, akinek nem. Ezért más kezében "turistás" gitár. Csak azért írtam le ezt, hogy mielőtt hétfőn kiadnál 300 rugót, gondold át, hogy ilyen oldala is van a választásnak. Ha viszont ez a része valóban nem érdekel és egy minőségi, menő és elérhető cuccot akarsz, akkor vedd úgy, hogy nem is szóltam, erre jó választás a JEM.

2014. márc. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Kedves 24-es!


Szabadna tudnunk, hogy milyen gitárod van és hogy kialakult-e már az egyedi stílusod?

Azért kérdem, mert ha pl. Fendered van vagy Isten ne adja Gibsonod, akkor add el nekem olcsóért azt a tucatterméket. Te úgy sem tudod használni mert annyi sztárhoz köthető, hogy teljesen elértéktelenedett, nem egyedi már. Képzeld csak el amint felállsz a szinpadra és mindenkinek Knopfler vagy Slash jut az eszébe a hangszeredről, mekkora gáz lenne már. Nekem még nincs kialakult stílusom, ezért én még elleszek valamelyikkel néhány évig. ;)

2014. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!