Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » SOS! Megrepedt az elektromos...

SOS! Megrepedt az elektromos gitárom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Épp játszottam a gitáron, és a heveder alatt leszakadt a gitár, annak pedig a fedőlapja megrepedt (így is szerencsém volt, mivel jó nagyot esett, épp hogy megúsztam horpadás nélkül) bár csak közelről látszik a repedés. Én azért mégis nagyon félek, mivel ha valami baja lesz, egyrészt nem kapok soha másikat, másrészt apa nagyon pipa lesz. Lehet valami baja? és mivel lehet eltakarni?

13L


2014. ápr. 23. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Javíttasd meg.
2014. ápr. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Látni kéne, hogy milyen a sérülés. A lakk sérült csak, vagy a fa is elrepedt? Az előbbi nem olyan nagy gond, az utóbbi már kellemetlenebb, és érdemes vele komolyan foglalkozni.
2014. ápr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére csak a lakk repedt meg
2014. ápr. 24. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor nincs nagy gond. A szigszalag elegáns punk megoldás a sérülések eltakarására, meg csak úgy is dekorációnak. Ha egy drágább gitár, érdemes lehet újrafényeztetni, különben nem igazán.
2014. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hát nem annyira drága gitár ugyhogy akkor szerintem marad a szikszalag.
2014. ápr. 24. 22:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!