Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Squier bullet strat jó lesz...

Squier bullet strat jó lesz kezdésnek?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 7. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó.
2014. ápr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezdésnek elmegy, ha nincs nagy kereted. Nekem volt olyanom, kb másfél év után lecseréltem, mert azért annyira nem nagy szám, a kínai hangszerek több bosszantó sajátosságával rendelkezett :)
2014. ápr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bevapir válasza:
Tökéletes, igazából attól függ milyen műfajban szeretnél gitározni. Ha mondjuk metálos vagy akkor inkább eredj neki a drágább gitároknak (50-60 ezer), és míg nagyobb árkategóriában (120 ezer+) nem szeretnél játszani tökéletesen kitart.
2014. ápr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bevapir válasza:
Vagy akár Epiphone, Tenson, és egyéb 40-50 ezres leányok is elég jól szuperálnak!
2014. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tökéletes...:D

Én epiphone-nal kezdtem, de még haladónak is elmegy az én kicsikém...:D

2014. ápr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdésnek tökéletes lesz! Használtam már én is és ha nem fogsz ki valami hibás darabot, akkor megtanulhatod rajta simán az alapokat. Én Squier és Cort gitárokat szoktam javasolni kezdésnek 30-40 ezres kategóriában.


Ennyi pénzért nem igazán lehet válogatni és a stílussal sem kell foglalkozni. Majd ha a következő gitárodat veszed, akkor már lesz elég tapasztalatod, hogy tudd mi kell neked és mi nem. Aztán az alapján keresel gitárt. Pl mikor én kezdtem mániám volt az, hogy nekem floydos tremoló kell (szerencsére nem volt rá lóvé), de ma már eszembe sem jutna. A zenei ízlésed is sokat változhat még a gitározás miatt is, meg ha fiatal vagy akkor amiatt is.


Szóval a bullet strat jó lesz, de ajánlott valakit vinni magaddal aki megnézi hogy hibás e (ferde nyak, csálé bundozás, nem zörög e...), ha nincs ilyen, akkor meg a hangszerboltost kérd meg hogy ellenőrizze le neked. Olcsó hangszereknél sajnos nem túl gyakori a hibátlan gitár és jó esetbe a hangszerboltos sem akarja rádsózni.

2014. ápr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!