Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Haladónak milyen egy FENDER...

Haladónak milyen egy FENDER SQUIER BULLET STRAT WITH TREMOLO HSS BS gitár?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Amíg azt se tudod mit jelent amiket leírsz, nem hiszem, hogy annyira haladó volnál ;)
2014. jan. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elsővel sajnos egyet kell értenem. Másrészt sokadszor írom le, de gitárt szerintem nem szabad venni kipróbálás nélkül, az ezerszer többet ér, minthogy ide kiraksz egy kérdést, és mi válaszolunk rá valamit. Én amúgy nem nevezném haladó gitárnak közel sem, az első elektromosom olyan volt, nem igazán szerettem, és nagyon örültem, amikor valaki hajlandó volt 25 ezerért elvinni :D
2014. jan. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fasza :) Már csak egy 300 ezres fullcső erősítő kell, egy 50 ezres torzító, és máris így szól :)
2014. jan. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nem az a gitár, hanem egy sokkal drágább Squier modell, talán Classic Vibe vagy Vintage Modified Strat. Mindkettő teljesen jó és megbízható széria, komolyabb zenészek is használják, és nagyon nem keverendő össze, a Bullettel, ami ugye a lehető legolcsóbb.
2014. jan. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még mindig nem talált, ebben a videóban is egy Classic Vibe szerepel, ami változatlanul egy nagyon jó gitár, a Bullettel ellentétben.
2014. jan. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor azért szólt olyan jól :D


http://www.youtube.com/watch?v=M5UFwfKnIBg

2014. jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó végre talált. Viszont itt jön a képbe ismét a nagyságrendekkel komolyabb erősítő, nyilván egy 10 wattos kis erőlködőcsodán nem lesz ilyen hangja.
2014. jan. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!