Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitár multieffekthez mindenkép...

Gitár multieffekthez mindenképpen kell erősítő?

Figyelt kérdés
Van egy elektromos gitárom,egy multieffektem,de erősítőm nincs,viszont van fülhallgatóm.Ha azt bedugom átalakítóval,akkor azt nem lehet helyettesíteni erősítővel?
2014. márc. 17. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet de az úgy jó ha van a multieffekten külön fülhallgató kimenet... az output is rá lehet rakni de mindenképpen egy jóféle füles kell hozzá hogy elfogadható hangja legyen... de a számítógépre is rá lehet kötni végső esetben
2014. márc. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ráraktam fülhallgatót,akárhogy akármit próbáltam,csak valami nagyon torz hangok jöttek,meg visszhangzott,mikor pengettem(horrorfilmekben sem hallottam még ilyen hangokat).

Hangkkártya talán jobban megérné,mert úgy a géphez csatlakoztatva különböző programokkal lehetne effektelni,bár nem tetszik,hogy így a semmiért dobtam ki egy csomó pénzt.

2014. márc. 18. 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!