Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárkábelt vegyek a...

Milyen gitárkábelt vegyek a les paul tipusú gitáromhoz?

Figyelt kérdés
itthonra+próbákra kellene. jó minőségű,mert ami van az sz@r és úgy kértem kölcsön egyet. köszi!

2014. márc. 16. 20:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%

ez egy totál értelmetlen kérdés...

kábelt nem gitárhoz vagy gitártípushoz választunk...

elmész szépen egy hangszerboltban és kb. 3000ft-ért már rendes minőségű kábelt kapsz.

2014. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
jajj..-.-" akkor miért mondják azt,hogy egy xy tipusú gitárból jobban kihozza a hangot egy xy kábel,mint egy másik tipusúból. ha csak osztani tudsz,minek válaszoltál?
2014. márc. 16. 21:48
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Értelmes ember egész biztosan nem ír ilyet, mert orbitális baromság.
2014. márc. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
hát lassan 11 éve vagyok a szakmában de én ilyet még sose hallottam és ha hallottam volna is iszonyat nagy logikátlanság volna.. max ennek úgy van értelme ha 2 kábelt hasonlítunk össze mert egy 1000 és egy 6000ft-os kábel között már van különbség de ott is csak jobb árnyékolás vagy nagyobb jelszintről lehet beszélni de ahoz is white fülűnek kell lenni... szóval nem osztani akartam és szerintem választ is kaptál szal. ha ennyire nem értesz hozzá miért nem hallgatsz az okosabbra? :D
2014. márc. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Szerintem még Eric Johnson sem annyira vájtfülű, hogy azt nézze, melyik gitárból melyik típusú kábel "hozza ki a legjobban a hangot". A lényeg, hogy valami normálisabb minőségűt vegyél, ami nem megy tönkre egy hét után. Ha Les Paulod van, akkor érdemes olyat venni, aminek pipás az egyik vége, de ennek kényelmi oka van, a hanghoz köze nincsen.
2014. márc. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
ezt olvastam múltkor,asszem gyakorin. ne hogy már engem hibáztass,mert rossz infókat kaptam. ez van. nem tudthattam,hogy nem igaz
2014. márc. 16. 22:19
 7/28 anonim ***** válasza:
90%

És te most komolyan elhiszed azt, amit itt olvasol?

Az itt válaszolók nagy része vagy félművelt a témában, vagy rosszabb.

2014. márc. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Pontosan, ez a baj, itt ugyanolyan amatőrök írkálnak vissza,és válaszolnak a kérdésekre mint akik felteszik őket, és azért kérdeznek valószínűleg mert nem értenek hozzá. Pont úgy ahogy te ezt hallottad, hogy X típusú kábel jobb X típusú gitárhoz

(ami valóban hatalmas nagy baromság, az ég világon semmi értelme nincs) lehet te is tovább adtad volna ezt az infót.

És ez itt így megy, tényleg 90%-a a válaszolóknak csak beleokoskodik, miközben tökre nem ért hozzá.


"Aktív gitár" nevű felhasználó pl. sokat válaszol gitáros kérdésekre, Ő jókat ír! megbízható forrás! :) Csak sajnos kevesen vagyunk ilyenek.

(én is megpróbálok minél több gitáros kérdésre válaszolni -úgy gondolom hozzáértő vagyok- hogy minél több ilyen téves infót, baromságot oszlassunk el, és kijavítsuk az okoskodó hozzá nem értő válaszolókat)

2014. márc. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
tök jó,hogy eddig mindenki csak okoskodik,de választ nem ad a kédésemre..
2014. márc. 17. 17:25
 10/28 anonim ***** válasza:
Idióta-.- Szerintem 1es4es5ös válaszban megkaptál mindent, másrszét meg vagy 5en közöltük h halál értelmetlen kérdést tettél fel, ami hüyleség.
2014. márc. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!