Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Igaz hogy a csöves gitárkombó...

Igaz hogy a csöves gitárkombó hangosabb mint a tranzisztoros?

Figyelt kérdés

2013. okt. 18. 22:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
71%

Amúgy most egy Fenderről van szó, ami egyáltalán nem metálhoz való, de pedállal hozok belőle olyan hangzást ha kell.

Néha kiteszem 2*12 ládára. akkor meg tényleg brutál. De még mindig 15W-ról beszélünk csak. Ahol MÉG nincs kihangosítva a gitár alap, oda nagyobb nem kell..


Ha meg egy koncertre olyan hangerő kell amire magában nem elég ez a 15W motyó, ott már kivan hangosítva minden.


Amit 50 meg 100 Wos csöves cuccról írtál, azt nemhogy 60%ig de 20%ig nemfogod kitekerni.

2013. okt. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
17%

Blues Junior mi? :D

Abból aztán biztos jön az ítéletmetál hangzás, na ne röhögtess már! :D

Azt nem értem, ha még életedben nem játszottál metálzenekarban minek okoskodsz vele.

Nekem van egy metálzenekarom, igazi metáldobossal, meg 4x10-es basszerral, gyere el, hozd a 15 wattos kombócskádat és mutasd meg mit tud.

Aztán nagyon ne lepődj meg, amikor semmit nem lehet majd belőle hallani...

A metálhoz erőteljes hangzás kell.

Az hogy valami középhangon átsípol a zenekaron az édeskevés.

Ismerem a BJ-t, lájtosabb zenére tényleg nagyon jól szól és hangos, finomabb rockig bezárólag biztos, hogy sok helyen megállja a helyét.

Kemény rocknál és metálnál nem fogja.

Pont.

2013. okt. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
71%
Elvinném szívesen, de kihagyom köszi.
2013. okt. 20. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
71%
"metáldobossal" :DDDDDD
2013. okt. 20. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
18%

Ennyi.

Lövésed sincs a témáról...

Csak tudnám, akkor minek ugatsz bele...

Értem én, hogy a sok kis pentatonos szobagitáros azt hiszi, hogy ő mindent tud a gitározásról, de ez bizony nem így van...

Minden stílusnak megvannak a sajátosságai, a metál ezek közül a legszigorúbb.

Aki nem próbálta még, nem tudhatja, ezzel nincs baj, csak akkor ne okoskodjon.


Egyébként nem véletlenül nem merted leírni az erősítőd típusát és nekem kellett kitalálnom, mert te is tudod, hogy mekkora f#szságokat beszélsz.


Majd értesíts ha Hetfield 100 wattos diezelek meg dupla 4x12-ők (és ebből sok sok) helyett 15 wattos kombócskákon nyomja a Master-t... :)


Gyökér...

2013. okt. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
32%
Te lesz az első akit értesítek! most elmegyek sírni, és szerzek egy METÁLDOBOST!!:DD
2013. okt. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
31%

De miért bizonyítod be újra meg újra, hogy soha életedben nem játszottál metált?

Tényleg ennyire alapfogalmakkal sem vagy tisztában?

Nem érzed ezt k#rvacikinek?

2013. okt. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

nem, én azt érzem k*.rvacikinek hogy ülsz a gép előtt és habzó szájjal osztod az igét és nem bírod ki hogy ne válaszolj mindenre, de olyan szinten mint egy 10 éves :D amire már rég nem kéne, mert leírtad a véleményed, én is.

téma lezárva, menjél metált játszani!:)

szia

2013. okt. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
22%

Nekem ne okoskodjon egy szobagitáros kis f#sz a játékkombójával.

Az csak természetes, hogy leoltom, mint a szart, hogy egyrészt ne jöjjön vissza többet, másrészt ne vegyék komolyan a válaszait...

2013. okt. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Most kihez beszélsz?

Nagyon mellé lősz mindig. Honnan veszed hogy szobagitáros vagyok? Játék kombó? Honnan tudod hány, és milyen hangszereim vannak.

Koncertező zenész vagyok pár évtizede. Nagyon eltévedtél. Azt hiszem itt most pont tevagy az okoskodó kispö#cs.


De MONDOM, téma lezárva. METÁL! :D

2013. okt. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!