Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti mit gondoltok a Trance...

Ti mit gondoltok a Trance zenestílusról?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez a műfaj miért nem népszerű annyira hazánkban,mint a többi műfaj? Például: Dubstep,House,Pop,Minimal..stb!

Valahogy nem értem az embereket! Szerintem az elektronikus zene világában ez a műfaj (Trance) a legcsodálatosabb,és egyben a legérzelmesebb is! Amikor hallgatom,akkor úgy érzem,hogy egy másik világban vagyok,ahol csak a boldogság van! Teljesen elgondolkodtat.... és egyben ráébreszt néhány dologra,hogy mi is volna az igazán helyes! Ezért is nem tudom megérteni az embereket itt Magyarországon,hogy miért nem nyitottak erre a műfajra?

Szerintem azok az elődadók,akik annyira közismertek (David Guetta,Aviccii),szerintem amit ők csinálnak,az még zenének sem nevezhető!



2013. júl. 1. 01:29
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

#30

Egyetértek :D

2013. okt. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 József94 válasza:

Rengeteg hülye választ kaptál. A trance az nem DROGOS zene! Attól hogy sokan drogoznak party-kon, nem azért teszik mert olyan a zene, hanem hogy jobban tudjanak bulizni (tovább bírják). Ebben teljesen egyetértek veled "kérdező" amit leírtál! Velem is ugyan így van. Nálam is az Uplifting meg az Emotional trance a nyerő. 138-140 BPM! Had mutassam be: http://www.youtube.com/watch?v=nQYCQRWOX_I&feature=youtu.be (jelenleg a kedvenc számom). Nah persze több jó progressive trance előadó is van pl. Tomas Heredia, Solarstone, Driftmoon stb. Sok trance előadó mint pl. (Ferry Crosten, Markus Schulz, Dash Berlin, Armin van Buuren, Andrew Rayel, Ummet Ozcan stb.) áttértek trouse és big romm stílusba! :(

Na de végül is nem nagyon érdekelnek ők, mert nekem a FSOE (Future Sound of Egypt) rádió adás jobb mint az ASOT (A State of Trance). Ha tényleg trance-t akarok hallgatni akkor nálam (Aly & Fila, John O'Callaghan, Tomas Heredia, New World, Emanuele Congeddu, Giuseppe Ottaviani, Ahmed Romel, Simon O'Shine, stb.) közül választok :)

2014. márc. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 József94 válasza:
jah és még kifelejtettem a prog. trance-nál: Mino Safy, Mohamed Ragab, Hazem Beltagui, Alexandre Bergheau, stb.
2014. márc. 7. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

ISTENEM


Nem azért drogos zene, mert az kell hozzá, hogy élvezd hülyék!!!


Hanem azért, mert kedvelt zene a drogosok körében. Olyan zene nincs, amihez drog kellene, ez nyilvánvaló...


ISTENEM


Fájdalmasak a válaszok... Komolyan mondom! Trance zene a legkedveltebb műfaj volt a drogfogyasztók körében a technoval egyetemben. Most ezt átvette a minimal/tech house, ennyi történt csupán. Menj már be egy coronitába, azt meglátjuk hány tiszta tekintet fog rádszegeződni. Nem túl sok, egyezzünk ki ebben. Ahogy egy sensation white-on sem lett volna. extasy fogyasztók hollandiában élnek halnak a trancért, ezért hívják drogos, szállós zenének. Nem az van, hogy aki trancet hallgat az drogozik. Hanem aki drogozik, az jó eséllyel kedveli a trancet. Ilyen egyszerü. A személyeskedést meg jó lenne, ha hanyagolnád kérdező, mert nem szép dolog... Engem nehezen fogsz tudni leoltani, már csak azért is, mert ebben a témában egészen véletlenül tudom is, hogy mit beszélek, veled ellentétben.

Olyan vagy kb. mint a tesóm, nyomatja agyba főbe a progressivet, közben ugat az eufóriáról, pedig azt se igazán tudja mi is az. Veress be 1 golyszlit, oszt' majd megtudod te is. Elektronikus tánczene mindig is a drogosok kedvence volt és lesz, hányhatsz cigánykereket, fejre állhatsz, ez tény marad.

2014. márc. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
40%
A trance zene az jó a világ legjobb zenéi és nem drogos
2014. aug. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
46%
Én szeretem az elektronikus zenét...Hardstyle, Trance.... szóval már én is drogos vagyok? Ez igen gratulálok... egyre hülyébbek az emberek. Ilyen embernek hiába magyarázza valaki is, az mindegy ha a falnak beszél. de ez a magyar felfogás. :D
2014. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 Laszlo Elemer válasza:
Hat tenyleg van nehany ojan ember akik aszt hiszik,hogy a trance-t kedvelo,szereto emberek drogosak akkor,azok az emberek jobb ha fejbe lovik magukat.semmi koze a droghoz ennek a mufajnak az hogy akad nehany ember aki drogot szed mert ezaltal jobban erzi magat az hihetobb. Nos en is egy igazan nagy trance kedvelo vagyok szinte mast se csinalok a nap 24 orajaban csak eszt a mufajt halgatom mert,erot ad,segitt legyurni a napok minden gondjat,szinte ugymond fensegesse teszi a napjaimat, es az egeszben ott van az is,hogy eggyaltalan nem drogozok meg eszembe se jutott. Ugyhogy aszt tudom mondani aki ugy hiszi,hogy a drogosok halgatnak trance zenet,dalokat akkor menyen el orvoshoz de surgosen.a masik meg az tudnek sorolni trance eloadokat de olvassatok utanna,hogy meik trance eloado drogozik. egyszer se hallotam Above&beyond-rol vagy akat Tiesto-rol,Armin W.B-rol,vagy Orjan Nilsen-rol,hogy barmeikuk is szivna,de annal inkabb szivnak a Techno,vagy akar a Hip-Hop eloadok.mar bocsi evel nem akarok senkitse megserteni ez az igazsag.
2016. márc. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Laszlo Elemer válasza:
Ja es ,ha barkit is erdekel ez a velemeny,eloszor is csak meg anyi fuzni valom van az egeszhez,hogy a trance kedvelo emberek baratsagosabbak,tisztelet tudobbak,erzekiebbek,es meg sorolhatnam,hogy menyi pozitiv jellemvonasuk van,ugyhogy Trance Forever & piece.
2016. márc. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!