Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti mit gondoltok a Trance...

Ti mit gondoltok a Trance zenestílusról?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez a műfaj miért nem népszerű annyira hazánkban,mint a többi műfaj? Például: Dubstep,House,Pop,Minimal..stb!

Valahogy nem értem az embereket! Szerintem az elektronikus zene világában ez a műfaj (Trance) a legcsodálatosabb,és egyben a legérzelmesebb is! Amikor hallgatom,akkor úgy érzem,hogy egy másik világban vagyok,ahol csak a boldogság van! Teljesen elgondolkodtat.... és egyben ráébreszt néhány dologra,hogy mi is volna az igazán helyes! Ezért is nem tudom megérteni az embereket itt Magyarországon,hogy miért nem nyitottak erre a műfajra?

Szerintem azok az elődadók,akik annyira közismertek (David Guetta,Aviccii),szerintem amit ők csinálnak,az még zenének sem nevezhető!



2013. júl. 1. 01:29
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=z3Gu7CXfRdA


Ehhez még drog sem kell, máris elszálltál, lol


Még hogy nem drogos zene

2013. aug. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek sok Trance, Hardstyle rajongót ember!!! Nap mint nap beszélek velük és egyik se drogozik.. nem úgy mint a divatb*zik :)
2013. aug. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
76%

http://www.youtube.com/watch?v=jF-0oYwqAyY&list=LLO-7Rd7l0FS..


Az érzelmet ne keverd össze a beszívással! :D

2013. aug. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Mindenki azt gondol a Trance stílusról,amit akar! Én tudom magamról,hogy sosem drogoztam,és mégis tudom élvezni ezt a stílust mindenféle tudatmódosító szer nélkül!
2013. aug. 21. 19:05
 25/38 anonim ***** válasza:
5%

És ki mondta, hogy nem lehet nélküle?

Te elég butácska vagy, mert nem tudod értelmezni az ember mondani valóját...

Na mindegy... Nem arról van szó, hogy ehhez drog kell/mindenki drogozik aki ezt hallgatja, hanem hogy sok a drogos köztük. Mint ahogy az összes elektronikus tánczenét kedvelők körében mindenütt. Csak te ezt magadra vetted, és elkezdtél megsértődni Q_Q


Nőjj fel, nem elég, hogy más stílusát, zenéjét, munkáját lehordod, meg minősíted? Szar életed lehet

2013. aug. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Nézd haversrác,szerintem jobb ha nem próbálsz meg leoltani,mert úgyis te fogsz padlóra kerülni! Ki mondta egyáltalán,hogy én magamra vettem azt,amit mondtál? Érdekes,nekem rengeteg Trancerin ismerősöm van,és egyikőjük sem drogozik! Szerintem neked kellene visszamenni az általános iskolába,mert ahogy látom azok az évek kimaradtak az életedből! Olvasd el a kérdést újból,értelmezd,és aztán szólj hozzá a témához,ha egyáltalán tudsz normális hozzáfűznivalót írni! Ez csak a te személyiségedet határozta meg,amit legutoljára írtál! Különben is,ki fikázta más előadók,vagy producerek munkáját? Én csak alkottam egy véleményt néha zenestílusról!

De nem fárasztom én itt magam,mert nem akarom felvenni a szellemi párbajt,egy fegyvertelen emberrel!

2013. aug. 24. 00:40
 27/38 A kérdező kommentje:

-néha

Néhány zenestílusról*

2013. aug. 24. 00:44
 28/38 A kérdező kommentje:

Az megint más tészta,ha például valaki Minimla-t,vagy Techno-t hallgat,mert ezekhez a stílusokhoz valóban szükséges valamilyen tudatmódosító szer,hogy élvezni lehessen!


Itt egy idézet,Tiesto-tól! Ezt a kedves utolsó hozzászólónak küldöm,aki előszeretettel kezdett el engem sértegetni!


Tessék: Úgy gondolom, hogy a trance az egyetlen műfaj, amit anélkül is tudsz hallgatni, hogy gyógyszereket kéne szedned. Ebben igazán át tudod élni az érzelmeket. Mindenféle tudatmódosító nélkül fel tudsz szállni egy másik szintre. Ha techno-t hallgatsz, az annyira egyhangú monoton, hogy neked biztos szükséged lesz drogra, hogy élvezni tudd azt." - Tiesto


Úgyhogy,a drogos zene nem itt kezdődik,kedves utolsó hozzászóló,és egyben sértegető is! És amit már korábban is megemlítettem,nekem rengeteg Trance rajongó ismerősöm van,akiket személyesen is ismerek,és egyikőjük sem drogozik! Például,az a zene,amit belinkeltél ide,annak köze nincs a Trance stílushoz!

Itt kezdődik a Trance stílus: http://www.youtube.com/watch?v=DJa4fSzwRKQ

2013. aug. 24. 00:55
 29/38 A kérdező kommentje:
Amit belinkeltél,az csak egy sima,"Progressive" alap (Trance)! Az az igazi Trance,amit most tettem közzé az utolsó előtti hozzászólásomban,mert abban a Track-ben valóban vannak érzelmek!
2013. aug. 24. 00:59
 30/38 anonim ***** válasza:
57%

#21-nek

" http://www.youtube.com/watch?v=z3Gu7CXfRdA


Ehhez még drog sem kell, máris elszálltál, lol


Még hogy nem drogos zene"


Te tényleg ilyen hülye vagy? Erről beszél a kérdező is. Drog nélkül is elszállsz, erről szól a trance. Egyébként Sasha - Expander egy nagy klaszikus :)


Korábban aki belinkelte Az Acid Phase-t meg a Trance Piano-t, annak: Acid Phase a halálom, imádom azt a zenét. :D Y-traxx meg szintén, Fred Baker van a projekt mögött, még ma is aktív. Ő is egy legenda. :)


A kérdésre válaszolva:

Azért, mert a trance az úgy gondolom hogy egy szűk rétegnek, egy bizonyos elitnek szól. Értsd: érzelmileg, lelkileg jóval fejlettebb egyéneknek. Mo-n nincs erre kereslet, az emberek zenei ízlése és IQ szintje az állatokéval vetekszik. Hiába magyarázol nekik a trance-ről. A másik dolog: a trance sem a régi már sajnos...

Még valami: az ún. trouse az nem = proghouse. A trouse az egyszerűen egy erőltetett housosodott trance, ami a house térhódítása és popularizálódása miatt ment végbe szerintem. Na meg a trance már valamiért nem volt olyan erős. (gondolom szintén az emberek alacsony értelmi szintje miatt alkalmazkodott ehhez a műfaj). Egyébként Trouse lehet akor 136 bpm körül is. Jochen Miller pl. aki már régebben tolta ezt a hangzást szerintem, mára már minden trance kb így szól ami nem kifejezett uplifting.

2013. okt. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!