Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti mit gondoltok a Trance...

Ti mit gondoltok a Trance zenestílusról?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez a műfaj miért nem népszerű annyira hazánkban,mint a többi műfaj? Például: Dubstep,House,Pop,Minimal..stb!

Valahogy nem értem az embereket! Szerintem az elektronikus zene világában ez a műfaj (Trance) a legcsodálatosabb,és egyben a legérzelmesebb is! Amikor hallgatom,akkor úgy érzem,hogy egy másik világban vagyok,ahol csak a boldogság van! Teljesen elgondolkodtat.... és egyben ráébreszt néhány dologra,hogy mi is volna az igazán helyes! Ezért is nem tudom megérteni az embereket itt Magyarországon,hogy miért nem nyitottak erre a műfajra?

Szerintem azok az elődadók,akik annyira közismertek (David Guetta,Aviccii),szerintem amit ők csinálnak,az még zenének sem nevezhető!



2013. júl. 1. 01:29
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
0%
mit szedsz?
2013. júl. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
0%
Drogos zene, az első jól kérdezte :D
2013. júl. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Látom,hogy csak értelmetlen emberektől kapok válaszokat! De elárulok egy titkot,ez a stílus még véletlenül sem drogos stílus! Először is olyan emberektől szeretnék válaszokat ,akik ismerik is a stílust!

Nem tudom,hogy ti miből gondoljátok azt,hogy ez drogos zene!

Akkor had kérdezzek már én is valamit! Ti mid szedtek? Nálatok hol kezdődik az a kifejezés,hogy zene? Az ilyen szaroknál,mint a House? Hát azt én zenének sem nevezném!

2013. júl. 1. 11:48
 4/38 A kérdező kommentje:

De végül is,csak egyet kell értsek veletek,hogy drogos zene! :)

Mégpedig azért,mert ez az egyetlen olyan stílus,amit mindenféle tudatmódosító szer nélkül tudsz élvezni!

Ennyi! ;-)

2013. júl. 1. 11:54
 5/38 anonim ***** válasza:
25%

Én nem szedek semmit, de iszom rendesen. :D

A zene meg nálam ott kezdődik, amit zenére alkalmas hangszerekkel készítenek. Gitár, dob, zongora stb.

Az elektromos zene az nem ez kategória, de ha rám hallgatsz azt hallgatsz amit akarsz és neked örömet okoz.

Majd kinövöd. :D

2013. júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

:D Mert szerinted csak ez a csörömpölés létezik mint zene? :D


Megmutatom nekem hol kezdődik a zene:


http://www.youtube.com/watch?v=UczKno92tPQ


http://www.youtube.com/watch?v=SRvCvsRp5ho


http://www.youtube.com/watch?v=wZKS6YrBj7M


http://www.youtube.com/watch?v=VEJ8lpCQbyw


ésatöbbi :)

2013. júl. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy a régen drogos bátyám, aki trance-t hallgatott mondta, hogy ez drogos zene :D
2013. júl. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Hát,nem tudom,hogy a te bátyád mire rázhatta a kócos fejét régen,de az biztos,hogy nem Trance volt! Egyébként elég nagy szégyen tőled,hogy a bátyád múltját csak úgy nyilvánosságra hozod,valahogy én ezt nem tudnám megtenni a testvéremmel! Na mindegy,nem is ez a lényeg itt!

Hanem az,hogy ti nem tudjátok,hogy hol kezdődik az igazi Trance zene! Én világ életemben nem drogoztam,még ki sem próbáltam,és mégis tudom élvezni ezt a stílust drog nélkül is! Akkor ezek szerint az összes Trance előadó drogozik,és lövik magukat valamilyen anyaggal,az ilyen magadfajta emberek elképzelései szerint!


Ez itt a Trance stílus,had mutassam be!

http://www.youtube.com/watch?v=cIxJnLLJ0qw

2013. júl. 1. 21:42
 9/38 anonim ***** válasza:
97%

Azzal, hogy feltetted ezt a kérdést, a saját sírodat ásod. Magyarországon kb senki sem tudja, mi az a trance, pedig nem ártana. A zenei kultúra az országban kimerül a keménykedős bustarappnél, mert ugye a rapperek minden rokonodat megb*szták, ésatöbbi. A rockerekről csupán annyi a véleményem, hogy eszméletlenül szűklátókörűek. Én tisztelem, hogy mások mit szeretnek (amíg az tartalmaz értékeket, nem úgy, mint a pop), de gusztustalan, hogy majd minden gyökér rocker beleköt abba, ha valaki elektronikus zenét hallgat, és persze számukra ami nem hangszerrel készül, az nem is zene.


Viszont pár dologban nem értek egyet veled. Elég sokat foglalkozom zenékkel, főként progresszív-, electro-house, trance. 250 trance számom van, az albumokat nem számítva, a többiről meg ne is beszéljünk. Tudom, hogy miben mennyi érték rejlik. Én magam is úgy gondolom, hogy a trance nagyon intelligens zene. Napjaink egyik legművészibb, és legegyedibb műfaja, már-már több is, mint zene, pontosan azon okokból, amiket leírtál. Az, hogy te mit gondolsz a house-ról, az más kérdés. Saját meglátásom szerint, csupán nem ismered a stílust eléggé ahhoz, hogy ilyen kijelentéseket tegyél, vagy ha ismered, rossz oldalát. Például én imádom a house szinte minden alműfaját, még a klasszikus house-t is beleértve, ennek ellenére tudom, hogy ami Mo-n megy, Bárány Attilával, a Disco's Hit-tel, meg a Radio Face-szel az élen, az gyalázat, és legszívesebben lecsuknám mindannyiukat, a house megerőszakolásáért.


A másik dolog, hogy 'drogos zene'-e a trance? Mondhatjuk, hogy igen. De ennyi erővel a rock is lehet az, mert kb minden rock fesztiválon több kilónyi anyagot pöfékelnek el a kócos hajú uraságok. VISZONT, tagadni a trance egyik legmeghatározóbb alműfajának eredetét, aminek a hangzása ma már Armin van Buuren, Oakenfold, van Dyk, számaiban is megtalálható, szintén ostobaság. A goatrance/psytrance eléggé... érdekes körülmények között alakult ki. Olvass utána wikipédián.

[link]


Kedves kérdező, ha gondolod, és szeretnél velem konzultálni, akkor privátban adhatnál elérhetőséget.


Ja, és még valami. Ha EZ nem zene, akkor a rock még csak zajnak sem nevezhető, mondom ezt annak ellenére, hogy jómagam is kedvelem a rockot. http://www.youtube.com/watch?v=bhusbKZA4g8

2013. júl. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló! Rendben,privát üzenetben megadom az elérhetőségemet! :)

Hát,őszintén szólva,és a House műfajnak az egyik oldalát tartom a legnormálisabbnak,ami még hallgatható is! És az pedig a Progressive House!

2013. júl. 2. 08:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!