Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a Hollywood...

Mit gondoltok a Hollywood Undead-ről?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik a zenéjük. Egyébként jön ki majd új albumok vagy jönnek valamelyik fesztiválra?
2013. jún. 29. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem én is, egyre többet hallgatom mostanában.
2013. jún. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jó:D
2013. jún. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem mindegyik számukat tudom kívülről és már a muter is megfertőztem vele :D
2013. júl. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A kedvenc rap-rock együttesem a Hollywood Undead habár ez az egyetlen rap-rock együttes amit ismerek .DE tényleg k**va jól nyomják .
2013. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 bojtosloretta ***** válasza:

Imádom a kedvenc bandám!

a tesóm is bírja és már anya is szereti 1-2 számát.:)

2013. júl. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Borzalmasak lettek szerintem! Nem deuce miatt de teljesen megváltoztak. Hol vannak az olyan számok mint a Sell your souls meg az Been to hell...
2013. júl. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Xeann válasza:
Előttem szóló. Már nem azért de a Been to Hell-ben Danny énekel nem pedig Deuce. Szimplán Danny óta több fajta zenéjük van, de attól ugyan úgy találhatsz keményebb zenéket tőlük úgy hogy Danny énekel elődje helyett.
2013. aug. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Direkt azért írtam hogy nem Deuce miatt. Nekem mindegy ki énekel ha jó zenéket írnak. Szerintem rossz irányba mentek és össze vissza keverik a stílusokat egy albumon belül és közben szerintem egyik szám sem sikerül igazán jóra. Nem vitatkozni szeretnék csak leírtam a véleményemet :D
2013. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Én imádom őket♥ Minden nap legalább 1 órát hallgatom:) és ha szomorú vagyok vagy ideges vagy bármi fel vidulok, meg nyugodok:)) Még egy ilyen banda nincs! Sajnos ide nem jönnek nem h még magyar.o.-ra nem még Európába sem..:/ Legalább is én így tudom. Legfőbb LA koncerteznek:)
2013. aug. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyobb turnék keretében azért szoktak Európába jönni
2013. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!