Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék megtanulni gitározni!?

Demetrius kérdése:

Szeretnék megtanulni gitározni!?

Figyelt kérdés

Tetszik az akusztikus és az elektromos gitár is. Kezdésnek melyiket ajánljátok vagy mindegy? Amelyik jobban bejön (elektromos)?

Ha megveszem a gitárt akkor egy elfogadható minőségűt akarnék venni a pénzt rászánnám. Tudnátok ajánlani indulásnak?

Lehet hogy kicsit hüly.ség de a Tankcsapda Nincsen semmi című számban a gitár hangzása nagyon bejön valami hasonló érdekelne leginkább.



2013. márc. 30. 23:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nyilván meg lehet tanulni elektromos után is akusztikuson, csak úgy sztem nehezebb.
2013. márc. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Figyelj, én elektromoson kezdtem 2éve, nemrég halásztam elő fater régi gitárját (mert csak nemrég szereztem róla tudomást), aztán mikor összeraktam kb 10 perc volt megszokni. Ugyanúgy tudok rajta játszani mint az elektromos gitáron. Na de hagyjuk tényleg.

Kérdező: Mennyit szeretnél a gitárra szánni? És gondolom erősítő is kell majd. Írj árakat, akkor tudok neked ajánlani :)

2013. márc. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Na ezt azért nem hiszem el, tuti van egy kis túlzás benne. Én akusztikuson kezdtem, mostanra átszoktam elektromosra, de ha néha akusztikusat veszek a kezembe, már akkor is több mint 10 perc megszokni.
2013. ápr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hát bocs de akkor rohadtul béna vagy xD Elektromos után nemtudsz akusztikuson normálisan játszani? akusztikuson eltéveszted a 6 húrt? mert az is teljesen máshogy helyezkedik el az akusztikuson mint az elektromoson? :o a kifogás a nyak lehet, hogy kicsit vastagabb, és a test nagyobb. de akit ez befolyásol a gitározásba, hát az eléggé béna, ne is haragudj...
2013. ápr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ha ilyet írsz, akkor v akusztikus, v elektromos gitár nem volt még a kezedben... esetleg egyik sem.
2013. ápr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Jah :D az egész egy illúzió :D nem kezdtem el 2és fél éve elektromoson játszani :D jah..

És gondolom te valami természetfeletti lény vagy, hogy monitoron keresztül képes vagy megállapítani, ki mióta gitározik. Hát akkor énis megállapítom, hogy egy kis taknyos 10 éves kis kcsg vagy aki azt sem tudja hány húrja van egy gitárnak.

2013. ápr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
2 és fél éve? Kemény vagy. Én csak 20 éve kezdtem akusztikuson, és 8 éve elektromoson. Bár előbbi azért szép teljesítmény 10 évesen, nem? :)
2013. ápr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha ilyen régóta játszanál, akkor tudnod kéne, hogy nem nehéz megszokni elektromos után az akusztikust, és akusztikus után az elektromost.. szóval nemértem mi a bajod..
2013. ápr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ha évekig csak elektromos volt a kezedben, akkor nehéz megszokni az akusztikust. Fordítva nem. Majd ha egyszer kipróbálod, rájössz te is.
2013. ápr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Hát olyan 60 ezer a max amit gitárra költenék és igen mellé egy erősítőt.
2013. ápr. 2. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!