Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nehéz megtanulni elektromos...

Nehéz megtanulni elektromos gitározni, ha már klasszikussal rég óta csinálom?

Figyelt kérdés

Eddig öt éve gitározok klasszikus gitáron, és elég jól megy. Azt hallottam, hogy ha valaki már jól játszik klasszikuson akkor annak elektromoson se nehéz játszani. Én ezt nem tudom mennyire igaz.

Főleg metált játszanék, mondjuk Slipknotot, az a kedvencem. Meg ugye az alapokat is meg kell tudni, egyebek, szóval ezt szeretném tudni, hogy ez mennyire nehéz?



2013. jan. 27. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Egész más stílus, más játéktechnika.


A klasszikus ad egy alapot, meglesz a "hangszerkészséged", vagy hogy mondják, lesz elméleti alapod, de nagyon másképp kell rajta játszani ahhoz, hogy jól szóljon, úgy értem, más kéztartás, más ujjtechnika, más pengetés.


A berögzült klasszikus dolgokat alighanem kicsit nehéz lesz átlépni. De talán könnyebb, mint annak, aki nulláról kezd elektromoson tanulni.

2013. jan. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha van érzéked hozzá, akkor sec-perc alatt belejössz.

5 évig klasszikust tanulni nem könnyű, csak ha élvezed, az pedig csak akkor megy, ha jól csinálod.

menni fog az is hidd el.

2013. jan. 27. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz a hasznos válaszokat! Értékeltem.
2013. jan. 27. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Alapnak nagyon jó, de nem jelenti azt, hogy automatikusan menne a metál elektromoson. Egyik haverom 4 évet tanult klasszikuson, aztán két éve váltott basszgitárra. Egyszer próbálkozott az elektromosomon, aztán rájött, hogy az teljesen más tészta...
2013. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem elég annyi, hogy alapnak jó :D
2013. jan. 28. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!