Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Körülbelül mennyi idő alatt...

Körülbelül mennyi idő alatt lehet megtanulni gitározni?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok? Nektek mennyi idő alatt sikerült alap szinten megtanulni?

2013. febr. 5. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Hozáállás és szorgalom kérése.

Valamimt pénz, ha van pénzed oktatóra pár órát érdemes venni tőle.

1 év alatt az alapokat sőt még többet is meg lehet tanulni ha nem adod fel.

2013. febr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Pontosan 4 én 4 nap 4 óra és 4 perc kell hozzá.


Sajnos el kell keserítselek, mert nincs olyan, hogy megtanulni. 2-3 év oktatás és napi 3-4 óra gyakorlással már jó szintet lehet elérni.

2013. febr. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én fél év alatt megtanultam gitározni saját magam nem kellett tanár. És mikor úgy gondoltam, hogy elég letettem az akusztikus gitárt és vettem egy szóló gitárt. Azóta nagyon tolom. Hogy mennyi idő alatt az kitartás és akarat kérdése.
2013. jún. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát persze. Fél év alatt megtanultál. Mit? Önkritikát és szerénységet biztos nem...

És mit tolsz annyira szólógitáron? Mutasd!

2013. jún. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ilyenkor mindig úgy szégyellem magam, hogy 10 év után is úgy érzem hogy rengeteg tanulnivalóm van, és keresem a jobb kurzusokat, tanárokat, hogy kiktől tudnék még tanulni.. más meg fél év alatt megtanult, pikkpakk, és nincs több dolga ezzel :/

mintha egy testépítő azt mondaná, hogy ő fél év alatt kész lett, nem kell többé edzőterembe járnia..:D

2013. jún. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ledito válasza:


Én fél év alatt megtanultam gitározni saját magam nem kellett tanár. És mikor úgy gondoltam, hogy elég letettem az akusztikus gitárt és vettem egy szóló gitárt. Azóta nagyon tolom. Hogy mennyi idő alatt az kitartás és akarat kérdése."

LOL!!! :D :D :D :D :D :D

Az évszázad vicce!!! :D

2013. jún. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!