Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akusztikus gitárról pár kérdés?

Akusztikus gitárról pár kérdés?

Figyelt kérdés

helo

lenne pár kérdésem akusztikus gitárral kapcsolatban.

én fender cd-60 gitárt néztem ki mennyire számít jó gitárnak?

Milyen felszerelést vegyek hozzá?

pengető,heveder,tok,capo esetleg?

esetleg aki akusztikuson vagy más gitáron játszik azzal szívesen beszélnék biztos tud mondani pár tanácsot...írjatok privit


2013. febr. 9. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
jó gitár, kezdőknek tökéletes, nem rossz hangszer. tok mindenképp legyen hozzá szerintem, pengető is, heveder nem szükséges, majd talán később, capora meg szerintem egy kezdőnek semmi szüksége (pár van ahol párszáz forint, annyiért mindegy, ha veszel egyet)
2013. febr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fender cd-60 kezdőknek tökéletesen jó, de messze nem egy csúcsmodell. Tokot mondenképpen vegyél, ha sokat akarsz mászkálni a gitárral, javasolt keménytok. Heveder csak akkor kell, ha próbán/koncerten állva szeretnél játszani, otthon vlszeg ülve fogsz gyakorolni, ezért nem olyan fontos eleinte. Pengetőből egy 4-5 darabot mindenképpen vegyél, mert nagyon könnyen eltűnnek,és rettentő idegesítő, ha az akadályoz a gitározásban, hogy nincsen kéznl egy sem. Capo annyira nem fontos, amihez capo kelll, azt mind el lehet játszani nélküle is, csak úgy lehet, hogy vmivel nehezebb lesz.
2013. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
őszintén, én nem ezt írtam le? csak kevesebb sallang nélkül, de szerintem ugyanúgy hasznos volt, megértette a lényeget :D
2013. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!