Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A SX MD160 akusztikus gitárról...

J.J. kérdése:

A SX MD160 akusztikus gitárról mi a vélemény?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni gitározni, és a tanuláshoz a fenti gitárt néztem ki magamnak..nem tudom, hogy ez megfelel-e a célnak,mert kezdő vagyok. 17000 Ft-ért nem annyira sok..most gondolkodom rajta,hogy megrendeljem-e vagy inkább ne mert borzalmas lesz a hangzása..
2012. máj. 30. 00:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és csak hobby szinten szeretnék rajta játszani,nem készülök világkörüli turnéra..lány vagyok amúgy :)
2012. máj. 30. 00:03
 2/2 anonim ***** válasza:
Az SX konkrétan nem gyárt rossz gitárt, de mindig akadhatnak szinte minden márkánál hibás darabok. Így ha kezdő vagy és nem értesz hozzájuk, kérj meg egy gitárost hogy kísérjen el és próbáljátok ki személyesen. Gyári hibás gitáron nehezebb a tanulás. Rendelni szerintem ne rendelj.
2012. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!