Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a vélleményetek az MSA...

Mi a vélleményetek az MSA akusztikus gitárról? Fontos!

Figyelt kérdés
[link]

2012. okt. 8. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Konkrét tapasztalatom nincs vele, de a weblapja komolytalan, semmi érdemi információt nem mond. A "fém csavarokkal" különösen röhejes...


Szerintem kezdőnek lehet, hogy jó, ha nincs több pénz rá, de se hangminőségben, se egyébben nem szabad sokat várni tőle.

2012. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
MSA ból nekem is csak klasszikussal volt dolgom, az egy korrekt hangszer, bár tény ha tudsz rá többet szánni tedd meg, mert valóban nem egy profi kivitelezésű darab.
2012. okt. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
kuka... ket hetes gitar volt nekem:)
2012. okt. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nemcsak hogy szar, de drága is :o 20ezret elkérni ezért a játékért? ennyiért vehetsz egy használt Fendert, és azzal akár évekig is elvagy
2012. okt. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem mintha a használt Fender, amit ennyiért kapsz nem szintén Kínában készült volna... :)
2012. okt. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hát de azért ennél jobb, azt ismerjük el :D

ennek már a festése is undorító, biztos vagyok benne, hogy hót hamis, a fender cd60as pedig azért egy korrekt kezdő gitár

2012. okt. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyiken se játszottam, így csak feltételezés...


Egyébként gyakran a nem különösebben ismert ázsiai gitárok és a neves cégek olcsó modellje ugyanabban a kínai/koreai/indonéz gyárban készülnek, ugyanazok a munkások készítik, ugyanabból az anyagból, legfeljebb a specifikációk eltérőek.

De például az emlegetett Fender is származhat kínai vagy indonéz gyárból is, ennek megfelelően nem egyenletes a minősége...

2012. okt. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

de az hogy Ázsiában készült, esetleg ha kínában, miért fontos? A Nike cipőket is kínában gyártják, és a márkátlanokat is. bárki bármit mond, nekem a kínai nike 2éve bírja, az olcsó cipőn meg 4hónap után vált fel a talp, szakadt szét a varrás, és kopott ki az orra.


szóval attól még hogy egy márka kínában (is) gyárt, attólmég az lehet jobb a többi kínainál

2012. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Killix, azért attól is függ, hogy vigyázol rá! Nem hiszem, hogy nagyon érdekelt az állapota ha 2 hétig bírta. Ilyen kevés időnél nem biztos, hogy a gitárban van a hiba...
2012. okt. 10. 18:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenem volt korrekt gitár kezdőknek jó
2013. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!