Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van rajtam kívül olyan rocker...

Van rajtam kívül olyan rocker aki szereti a LMFAO-t?

Figyelt kérdés
Persze rockot hallgatok de a LMFAO-t is imádom, a PSY-t már nem igazán.

#LMFAO #rock #metál #pop #rocker #techno #Redfoo #katolikus black matál #Skyblue
2013. jan. 2. 11:46
1 2 3 4
 21/39 £aRA ***** válasza:
73%

visszatértek.

tudjátok mit?? hallgassatok amit akartok, csináljatok amit akartok, csak húzzatok el gyakoriról. légyszi. mindenkinek jobb lesz.

2013. jan. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
61%

Ha te rockot hallgatsz, ez mi, drága kérdező?


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


"Kövesi Petra válasza:


Az egész rock egy divat és a képviselői se tehetségesek csak felmennek a színpadra nyomorékoskodni , az összes rockernek a tehetsége 0 , csak a nagy rock korszak miatt lettek sztárok. Ilyen például ozzy osbourne aki szerintem homoszexuális és pont ezért szeretik a tinilányok, mert jó b*zisan néz ki. De talán egy nap örökre eltűnik a rock és matad az ami Kííráááály : A DUBSTEP!!!!"


OFF

Jut eszembe, Ozzy Osbourne nagy betű és inkább a feleségét és a gyermekeit kérdezd meg, meleg-e. Amúgy hol élsz te? Tinip*csák és Ozzy???

OFF VÉGE


Én nem szeretem. :P

2013. jan. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
29%

"Kövesi Petra válasza:


Az egész rock egy divat és a képviselői se tehetségesek csak felmennek a színpadra nyomorékoskodni , az összes rockernek a tehetsége 0 , csak a nagy rock korszak miatt lettek sztárok. Ilyen például ozzy osbourne aki szerintem homoszexuális és pont ezért szeretik a tinilányok, mert jó b*zisan néz ki. De talán egy nap örökre eltűnik a rock és matad az ami Kííráááály : A DUBSTEP!!!!"


szerintem, te magad is tudod, drága Petrám, hogy ez nem igaz amit írtál. nem lennél jó író. nem hiteles, és lesüt róla, hogy te sem így gondolod.

2013. jan. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
0%
NEM.. szerintem, aki rockot hallgat az csak azt hallgasson. Vagy divat"rockot" hallgatsz?
2013. jan. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok rocker és nem is akarok az lenni (pedig izlésem alapján lehetnék) , de a lmfao-t nem szeretem, meg a stílusuk is elég gagyi nekem. A kérdés szerintem is kamu és még csak nem is a legjobb :)

18/f

2013. jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Pff ez már meg is mutatja, hogy a kérdező egy tudatlan kis 12 éves, akit sodor a divatzene, mert az osztálytársai is azt hallgatják.


Amúgy meg nem is állok le veled veszekedni, kedves Petra, amennyire tudatlan és egy kis hülye vagy magyarázkodni sem érdemes. Menj és hallgasd a kis dubsteped :)

2013. jan. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
0%
Én a LMFAO miatt vagyok rocker. szal van
2013. jan. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Ha ez titeket boldoggá tesz, kis provokátorok... -.-"
2013. jan. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
LMFAO k*rvára nem rock!! Mit nem lehet ezen érteni? A rock az amiben -és most figyeljetek- HANGSZER van.. HANG szóval van hangja.. A ZENÉszek pedig ROCKEREK...Amire te gondolsz, te tudatlan barom, az NEM rock.. Lehet hogy annak mondják, de rohadtul nem az.. Hogy pár példát említsek. Guns n' Roses, Deep Purple, Metallica, Pokolgép, Ossian, Ozzy, Pink Floyd, Led Zeppelin stb.. Amiben kis tinip*csák énekelnek és ami NEM ROCK: Paramore, egyéb b*zik: One Direction.. Ha tetszik ha nem ez így van!!! Nem rocker az aki, LMFAO-t hallgat!!
2013. jan. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Előttem szóló , ne okozz már neki örömet azzal, hogy így felhúzod magad :)
2013. jan. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!