Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted a rockerek néha...

Szerinted a rockerek néha járnak diszkóba?

Figyelt kérdés

Szerintem néha lehet hogy mennek, de ott a zene biztos hogy nem tetszik nekik..... vagy lehet ha mennek akkor nem is a zene miatt ? Vagy utálják a diszókat ?

Inkább rockerek írjanak , és ha kérhetném nem kell letagadni se azt ha jártok se azt ha nem.



2012. dec. 21. 16:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Én nem járok, soha nem is voltam. Minek járnék oda, ha tudom, hogy nem nekem való hely?
2012. dec. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ha nem voltál soha ,honnan tudod olyan biztosan ?
2012. dec. 21. 17:46
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
pl onnan h én személy szerint utálom, gyűlölöm, megvetem, lehányom a disco "zenét". undorítónak tartom h zenének meritek nevezni azt a sz@rt. messziről kerülöm az ilyen gyökér helyeket, ahová ilyen gyökér emberek járnak. mi a pics.nek mennék én be oda? maximum azért, h szétlőjjem az összes marhát. kielégítő volt a válaszom?
2012. dec. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát a hozzáállásod az perfect ,annyi szent :DD

Engem nem zavar a véleményed mert hála az égnek nem vagyok diszkós , de ennél egy kicsit enyhébb véleményem van , de lehet hogy azért mert eddig olyan nagy bajom nem volt a diszkósokkal. Magát a diszkózenét én is utálom és mivel még nem voltam diszkóba nem tudom, hogy a rockerek mennyire járhatnak oda...... bár kinézetről sokszor nem is lehet megmondani hogy ki a rocker..... de mind1

2012. dec. 21. 18:16
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
#2 Mert más az ízlésem, nem szeretem a diszkós zenét. És tudom, hogy nem érezném magam jól. Esetleg rock zenét szerető emberek járnak oda, de rockerek nem hiszem.
2012. dec. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én be nem tenném oda a lábam. A koncertek sokkal jobbak.
2012. dec. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A koncertek persze , hogy jobbak .... szívesen mennék például Linkin Park koncertre , csak az k*rva drága @@@@@@

Sajnos nem igazán tudom elképzelni magam egy diszkóba , mert egyrészt 17 éves létemre még nem voltam , másrészt meg a zene nagyon nem tetszene.......

2012. dec. 21. 22:44
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam már barátnőkkel, de nem éreztem jól magam, egyrészt a zene valami szörnyű, másrészt azok az emberek, hát nagyon nem az én világom. Uh álldigáltam ott egy darabig a sok cicababa meg izompólós pasi között, de olyan ultragáz volt az egész szitu hogy hazajöttem inkább. Pedig igyekeztem normálisan felöltözni :D

Sztem aki rockzenét szeret és rendszeresen diszkóba jár az mazochista vagy nagyon csajozni akar, mert hát cicababák tényleg vannak ott dögivel.

Azért egyszer ki lehet próbálni, csak hogy lásd ilyen is van :P

2012. dec. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
28%
én járok, de csak vadászni :D
2012. dec. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
ki kapcsolodni sztem jo :D meg csajozni
2012. dec. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!